Pociąg Warszawa - Częstochowa ceny od 79,43 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Warszawa do Częstochowa przez pociąg

Podróż z Warszawa do Częstochowa przez pociąg wynosi 206,29 km i zajmuje 3 godz. i 51 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:33, a ostatnim o 22:00. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Częstochowa przez pociąg za jedyne 79,43 zł lub aż 134,84 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 79,43 zł.

Najniższa cena79,43 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 51 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena79,43 zł
Wyzsza cena134,84 zł
Pierwszy wyjazd04:33
Ostatni wyjazd22:00
Dystans206,29 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdCzęstochowa
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Warsaw do Częstochowa

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Warszawa do Częstochowa

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Częstochowa. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Warszawa do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Warszawa do Częstochowa?

Bilety na pociąg z Warszawa do Częstochowa kosztują średnio 98,94 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 79,43 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Częstochowa?

Aby dostać się do Częstochowa pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

O której odjeżdżają pociągi do Częstochowa i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Częstochowa odjeżdża o 04:33, a ostatni o 22:00. Aby dostać się z Warszawa do Częstochowa pociągiem, będziesz potrzebował 3 godz. i 51 min. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Częstochowa w 3 godz. i 27 min, ale średnio zabiera to 3 godz. i 51 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Częstochowa i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Central,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa Dworzec Zachodni,Warszawa, Metro Marymont 01,Warszawa, Wschodnia i przyjeżdża na stację Częstochowa, Aleja Wojska Polskiego (Shell),Czestochowa Dw PKS,Czestochowa, Jagiellonczycy.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Częstochowa z Warszawa: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Częstochowa z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Częstochowa z Warszawa? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Częstochowa

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Częstochowa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Częstochowa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Częstochowa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Częstochowa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Częstochowa

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 64,67 zł do 171,25 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 62% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Częstochowa

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Częstochowa można znaleźć już za 90,19 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 95,24 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 101,64 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Częstochowa

Podróżując pociągiem do Częstochowa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Warszawa do Częstochowa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Częstochowa przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Warszawa do Częstochowa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
14.44kg
Autobus
15.47kg
Lot
41.26kg
Samochód
33.01kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Częstochowa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Częstochowa wynoszą 14.44kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Częstochowa? Podróżując pociągiem między Warszawa a Częstochowa, zaoszczędzisz 26.82kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.03kg w porównaniu z autobusem i 18.57kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Częstochowa?
Bilet pociąg z Warszawa do Częstochowa to 98,94 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 79,43 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Częstochowa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Częstochowa, to 79,43 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Częstochowa przez pociąg?
Warszawa do Częstochowa to 206,29 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Częstochowa?
Warszawa do Częstochowa to średnio 3 godz. i 51 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 27 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Częstochowa?
Warszawa do Częstochowa jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Częstochowa?
Warszawa do Częstochowa ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Częstochowa?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Częstochowa rozpoczyna się pod adresem 04:33. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Częstochowa?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Częstochowa odchodzi o 22:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Częstochowa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 79,43 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Częstochowa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Częstochowa to 3 godz. i 27 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Częstochowa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Częstochowa.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Częstochowa przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Częstochowa generuje 14.44kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Częstochowa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy