Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Częstochowa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Częstochowa

Szczegóły podróży

Czas podróży 30660 h 34 min
Połączenia dla każdego dnia 136
Pierwszy odjazd: 03:55
Ostatni odjazd: 23:31
Odległość 206km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Warszawa do Częstochowa

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WarszawaX do Częstochowa. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Częstochowa?

Aby dostać się do Częstochowa pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Częstochowa?

Cena biletu Warszawa - Częstochowa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
25,66 zł Więcej Więcej Więcej 29,93 zł Więcej Więcej
49,09 zł Więcej 34,17 zł55,55 zł47,00 zł Więcej 31,99 zł

Pociągi z Warszawa do Częstochowa


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Warszawa do Częstochowa?

Możesz pojechać pociągiem do Częstochowa z Warszawa Ochota, Warszawa Ochota WKD or Warszawa Wileńska, który przyjeżdża na stację Częstochowa Aniołów or Częstochowa.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Częstochowa z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Częstochowa z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 136 połączeń. Zauważ, że trasy 6 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Częstochowa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz podróżować do Częstochowa z Warszawa, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 136 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 130 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 6 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają pociągi do Częstochowa i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Częstochowa zabiera średnio 247144 hours and 6 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 hours and 48 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:05, a ostatni wyjeżdża z Warszawa o 23:05.