Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Częstochowa

Starting from
38 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Odkryć
Przez Pociąg

Jutro

Odkryć
Przez Pociąg

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Częstochowa

Odkryć

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Częstochowa

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Warszawa do Częstochowa?

Bilety na pociąg z Warszawa do Częstochowa kosztują średnio 75,85 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 38 zł.



Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Warszawa do Częstochowa?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług POLREGIO and PKP, świadczącego usługi na trasie Warszawa - Częstochowa.

Warszawa do Częstochowa przez pociąg

Najlepsza cena 52 zł
Czas podróży 3 h 43 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 05:50
Ostatni odjazd 14:34
Odległość 206 km

Cena biletu Warszawa - Częstochowa dla każdego dnia

 
Dzisiaj
68,02 zł
58,91 zł
27,21 zł
Jutro
115,47 zł
Więcej
31,74 zł
Za 2 dni
58,24 zł
49,84 zł
Więcej
Za 3 dni
59,21 zł
Więcej
Więcej
Za 4 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 5 dni
65,09 zł
Więcej
Więcej
Za 6 dni
53,54 zł
36,23 zł
Więcej

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
4
Przewoźnicy
2
Cena minimalna
38 zł
Cena maksymalna
217,68 zł

Warszawa - Częstochowa

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

65,09 zł

Data
Środa 2 Luty 2022
PKP-logo
Варшава-Центральна - Czestochowa Train Station
09:58 - 13:33
PKP
3h 35min
Przesiadki
CO2: 7.42kg
Przez Autobus

49,84 zł

Data
Niedziela 30 Styczeń 2022
FlixBus-logo
Warsaw West - Częstochowa, Dworzec Autobusowy
10:00 - 12:45
FlixBus
2h 45min
CO2: 6.59kg
Najtaniej
PKP-logo
PKP
1 change
Czas podróży: 3 h 40 min
Warszawa Centralna - Czestochowa Train Station
05:50 - 09:30
65,09 zł
PKP-logo
PKP
1 change
Czas podróży: 3 h 35 min
Warszawa Centralna - Czestochowa Train Station
09:58 - 13:33
65,09 zł
PKP-logo
PKP
1 change
Czas podróży: 3 h 36 min
Warszawa Centralna - Czestochowa Train Station
14:34 - 18:10
65,09 zł
PKP-logo
PKP
1 change
Czas podróży: 5 h 29 min
Warszawa Centralna - Czestochowa Train Station
20:32 - 02:01
109,25 zł

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Warszawa do Częstochowa?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Częstochowa w 3 h, ale średnio zabiera to 3 h 49 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Częstochowa?

Pociągi do Częstochowa mogą odjeżdzać z Warsaw - Zachodni, محطة وارسو المركزية للسكك الحديدية and Warszawa Centralna i przyjeżdżać na stację Czestochowa główny dworzec and Czestochowa Train Station.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Częstochowa z Warszawa?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Częstochowa z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Warszawa do Częstochowa, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33