Znajdź autobus z Łódź do Częstochowa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Częstochowa

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 20,36 zł
Czas podróży 1 h 43 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 00:48
Ostatni odjazd 00:48
Odległość 109 km

Znajdź połączenie autobusowe z Łódź do Częstochowa na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Łódź do Częstochowa.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Częstochowa?

Bilety autobusowe z Łódź do Częstochowa kosztują średnio 35,19 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Łódź do Częstochowa za jedyne 20,36 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
30,88 zł Więcej Więcej 31 zł Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Częstochowa

O której odjeżdżają autobusy do Częstochowa?

Średnia długość podróży to 1 h 43 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Częstochowa w :1 h 42 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:48, a ostatni o 00:48.

Jako że podróż z Łódź do Częstochowa nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Częstochowa?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Częstochowa. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Częstochowa w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Częstochowa, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.