Znajdź autobus z Łódź do Częstochowa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Częstochowa
z14,92zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 14,92zł
Czas podróży 1 h 46 min
Połączenia dla każdego dnia 17
Pierwszy odjazd: 00:48
Ostatni odjazd: 23:50
Odległość 109km

Znajdź swój autobus z Łódź do Częstochowa na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Częstochowa w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Częstochowa?

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Łódź do Częstochowa wyjeżdżają ze stacji Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227 and Lodz (Łódź) Fabryczna i przyjeżdżają na stację Czestochowa Shopping Centre Jagiellonczycy, Wojska Polskiego Avenue, Czestochowa Bus Station, Al. Wolnosci 45/47 and Częstochowa Dworzec Autobusowy.

Autobusy z Łódź do Częstochowa


Jako że podróż z Łódź do Częstochowa nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Częstochowa?

Na trasie z Łódź do Częstochowa, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Częstochowa, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Częstochowa?

Pierwszy autobus do Częstochowa odjeżdża o 00:12, a ostatni o 23:12. Podróż trwa 1 hour and 49 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 40 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Częstochowa?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również Leo Express, VOYAGER TRANSPORT and FlixBus, oferujący przejazdy do Częstochowa.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.