Znajdź autobus z Łódź do Częstochowa


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 25,67zł
Czas podróży 1 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 13
Pierwszy odjazd: 00:48
Ostatni odjazd: 23:30
Odległość 109km

Znajdź swój autobus z Łódź do Częstochowa na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Częstochowa w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Częstochowa?

Bilety autobusowe z Łódź do Częstochowa kosztują średnio 5,51 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Łódź do Częstochowa za jedyne 5,93 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna, D.A. Ul. Fabryczna, Lodz - Fabryczna and Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska i przyjeżdżają na stację Częstochowa Dworzec Autobusowy, D.A. Ul. Wolności and Czestochowa Dworzec Autobusowy.

Autobusy z Łódź do Częstochowa


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Podróż autobusem do Łódź z Częstochowa: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Łódź do Częstochowa, dostępnych jest 13 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 13 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Częstochowa, dostępnych jest 13 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 13, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Łódź do Częstochowa?

Średnia długość podróży to 1 hour and 53 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Częstochowa w 1 hour and 40 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:06, a ostatni o 23:06.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Łódź do Częstochowa?

Z przewoźnikiem FlixBus, LIDER, Lider, Leo Express and AD Eurotrans, Plominski będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Częstochowa.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.