Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Łódź do Częstochowa

Starting from
20,28 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Częstochowa

Odkryć

Znajdź połączenie autobusowe z Łódź do Częstochowa na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Łódź do Częstochowa.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Częstochowa?

Bilety autobusowe z Łódź do Częstochowa kosztują średnio 41,15 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Łódź do Częstochowa za jedyne 20,28 zł.



Które linie autobusowe zabiorą Cię z Łódź do Częstochowa?

Do partnerów virail należy również Leo Express, Flixbus, VOYAGER TRANSPORT, AD Eurotrans, Plominski, AD EURO-TRANS, LIDER, KRYSTIAN ŚLEBOCKI SAND-BUS, SAND-BUS and FORSAGE AUTO, oferujący przewozy na trasie z Łódź do Częstochowa.

Łódź do Częstochowa przez autobus

Najlepsza cena 27,16 zł
Czas podróży 1 h 48 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 13:05
Ostatni odjazd 13:05
Odległość 109 km

Cena biletu Łódź - Częstochowa dla każdego dnia

 
Dzisiaj
34 zł
36,23 zł
13,60 zł
Jutro
Więcej
Więcej
Więcej
Za 2 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 3 dni
31,86 zł
Więcej
Więcej
Za 4 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 5 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 6 dni
32,71 zł
31,70 zł
Więcej

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
2
Przewoźnicy
9
Cena minimalna
20,28 zł
Cena maksymalna
260 zł

Łódź - Częstochowa

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

33,80 zł

Data
Środa 9 Luty 2022
POLREGIO-logo
Łódź - Widzew - Czestochowa Train Station
16:50 - 19:22
POLREGIO
2h 32min
CO2: 3.91kg
Najtaniej
Przez Autobus

36,23 zł

Data
Środa 9 Luty 2022
FlixBus-logo
Łódź, WPA Łódź Fabryczna - Częstochowa, Dworzec Autobusowy
18:20 - 20:05
FlixBus
1h 45min
CO2: 3.48kg
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 50 min
Lodz (Łódź) Fabryczna - Częstochowa, Dworzec Autobusowy
13:05 - 14:55
36,23 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 45 min
Lodz (Łódź) Fabryczna - Częstochowa, Dworzec Autobusowy
18:20 - 20:05
36,23 zł

Kiedy odjeżdżają autobusy do Częstochowa?

Pierwszy autobus do Częstochowa odjeżdża o 13:05, a ostatni o 13:05. Podróż trwa 1 h 47 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :1 h 35 min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Częstochowa?

Autobusy na trasie Łódź - Częstochowa wyjeżdżają ze stacji Lodz Bus Station Fabryczna, Rodziny Poznanskich Avenue, WPA Łódź-Fabryczna(nr 2208) St. 14, DA, al. Włókniarzy 227, Lodz Lodz-Fabryczna Railway Station, Plac Bronislawa Salacinskiego 1, Lodz Bus station Kaliska, Wlokniarzy Ave 227, Lodz Kaliska Bus Station, Bus station Kaliska, Lodz Fabryczna Bus Station, Fabryczna and Lodz (Łódź) Fabryczna i przyjeżdżają na stację Czestochowa Bus Station, Al. Wolnosci 45/47, D.A. St. 13, Czestochowa Dworzec Autobusowy, Czestochowa Shopping Centre Jagiellonczycy, Wojska Polskiego Avenue, Czestochowa Central Bus Station, Częstochowa, Dworzec PKS, Czestochowa D.A. ul. Wolności, and Częstochowa, Dworzec Autobusowy.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Łódź do Częstochowa, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Podróż autobusem do Łódź z Częstochowa: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Częstochowa. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Częstochowa w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Częstochowa dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33