Znajdź autobus z Łódź do Częstochowa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Częstochowa
z19 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 19 zł
Czas podróży 1 h 46 min
Połączenia dla każdego dnia 17
Pierwszy odjazd: 00:48
Ostatni odjazd: 23:50
Odległość 109km

Znajdź swój autobus z Łódź do Częstochowa na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Częstochowa w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Częstochowa?

Bilety autobusowe z Łódź do Częstochowa kosztują średnio 29,25 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Łódź do Częstochowa za jedyne 4,49 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227 and Lodz (Łódź) Fabryczna i przyjeżdżają na stację Czestochowa Shopping Centre Jagiellonczycy, Wojska Polskiego Avenue, Czestochowa Bus Station, Al. Wolnosci 45/47 and Częstochowa Dworzec Autobusowy.

Cena biletu Łódź - Częstochowa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
24 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 26 zł

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Podróż autobusem do Łódź z Częstochowa: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Łódź do Częstochowa, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Częstochowa, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Łódź do Częstochowa?

Średnia długość podróży to 1 hour and 47 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Częstochowa w 1 hour and 42 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:12, a ostatni o 18:10.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Łódź do Częstochowa?

Z przewoźnikiem Leo Express, VOYAGER TRANSPORT, FlixBus and AD Euro-Trans będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Częstochowa.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.