Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Łódź do Włocławek

Starting from
9,02 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Z 46,80 zł
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Włocławek

Odkryć

Autobusem z Łódź do Włocławek: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Włocławek w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Włocławek?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Włocławek za jedyne 9,02 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 30,41 zł.Które linie autobusowe zabiorą Cię z Łódź do Włocławek?

Do partnerów virail należy również Flixbus, AD Eurotrans, Plominski, AD EURO-TRANS, KRYSTIAN ŚLEBOCKI SAND-BUS, PKS Ostrowiec Św., SAND-BUS, LIDER, Flikar Travel Sp. Z O.o., Filkar Travel Sp. Z O.o., PKS W Koszalinie Sp. Z O.o., BUS TRANS, VOYAGER TRANSPORT, JARO-TUR, Ad euro trans biuro podr y andrzej dept and Ad euro trans biuro podr y, oferujący przewozy na trasie z Łódź do Włocławek.

Łódź do Włocławek przez autobus

Najlepsza cena 11,29 zł
Czas podróży 1 h 41 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 23:35
Ostatni odjazd 04:55
Odległość 104 km
Odjazd Łódź
Przyjazd Włocławek
Przewoźnicy Leo Express, Flixbus, AD Eurotrans, AD Eurotrans, Plominski, AD EURO-TRANS, KRYSTIAN ŚLEBOCKI SAND-BUS, PKS Ostrowiec Św., SAND-BUS, LIDER, Flikar Travel Sp. Z O.o., Filkar Travel Sp. Z O.o., PKS W Koszalinie Sp. Z O.o., BUS TRANS, VOYAGER TRANSPORT, JARO-TUR, Ad euro trans biuro podr y andrzej dept, Ad euro trans biuro podr y

Cena biletu Łódź - Włocławek dla każdego dnia

 
Dzisiaj
21 zł
Więcej
22,67 zł
Jutro
30 zł
46,80 zł
18,14 zł
Za 2 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 3 dni
24 zł
15,83 zł
18,14 zł
Za 4 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 5 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 6 dni
Więcej
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
2
Przewoźnicy
15
Cena minimalna
9,02 zł
Cena maksymalna
64,80 zł

Łódź - Włocławek

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

24 zł

Data
Niedziela 29 Maj 2022
PKP-logo
Łódź - Widzew - Włocławek Train Station
20:28 - 22:46
PKP
26h 18min
Przesiadki
CO2: 0.3kg
Przez Autobus

15,83 zł

Data
Niedziela 29 Maj 2022
FlixBus-logo
Łódź, WPA Łódź Fabryczna - Włocławek, Węzeł przesiadkowy Okrzei 13
04:55 - 06:35
FlixBus
1h 40min
CO2: 3.64kg
Najtaniej

Kiedy odjeżdżają autobusy do Włocławek?

Średnia długość podróży to 1 h 40 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Włocławek w :1 h 35 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 23:35, a ostatni o 04:55.

Jak nazywają się stacje w Łódź i Włocławek?

Autobusy na trasie Łódź - Włocławek wyjeżdżają ze stacji DA, al. Włókniarzy 227, Lodz Bus Station Fabryczna, Rodziny Poznanskich Avenue, Lodz Kaliska Bus Station, Kaliska, Lodz Bus station Kaliska, Wlokniarzy Ave 227, Fabryczna, Lodz Lodz-Fabryczna Railway Station, Plac Bronislawa Salacinskiego 1, Lodz Łódź, Łódź, Dworzec Autobusowy Łódź Fabryczna, pl. B. Sałacińskiego 1, Lodz Bus station Kaliska, Wlokniarzy Ave 203/205 and Lodz (Łódź) Fabryczna i przyjeżdżają na stację Wloclawek Dworzec Autobusowy, Wloclawek Parking, Weglowa St 13, Wloclawek Central Bus Station, Wloclawek Bus Station, Ul. Stefana Okrzei 65, Bus station, Wloclawek D.A. ul. S. Okrzei,, Wloclawek Włocławek, Włocławek, Dworzec Autobusowy, Wloclawek Gas station BP, ul. Stefana Okrzei 70, Wloclawek Włocławek, Włocławek, Okrzei Węzeł Przesiadkowy – Okrzei 13 and Wloclawek Bus station (parking), Weglowa St.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Włocławek, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Podróż autobusem do Łódź z Włocławek: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Łódź do Włocławek dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 2 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Włocławek, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33

Logo
authentication

Zaloguj się lub utwórz konto

Zaloguj się do Virail, aby uzyskać ekskluzywne oferty turystyczne

Booking.com

2% cashback