Znajdź autobus z Łódź do Włocławek

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Włocławek

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 13,56 zł
Czas podróży 1 h 42 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 04:05
Ostatni odjazd 23:35
Odległość 104 km

Autobusem z Łódź do Włocławek: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Włocławek w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Włocławek?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Włocławek za jedyne 13,56 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 30,97 zł.

Autobusy z Łódź do Włocławek

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Włocławek?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 04:05, a ostatni o 23:35. Podróż trwa średnio 1 h 42 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :1 h 39 min.

Jako że podróż z Łódź do Włocławek nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Podróż autobusem do Łódź z Włocławek: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Włocławek. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Włocławek dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.