Znajdź autobus z Łódź do Włocławek

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Włocławek
z10,65zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 10,65zł
Czas podróży 1 h 45 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 01:00
Ostatni odjazd: 23:35
Odległość 104km

Autobusem z Łódź do Włocławek: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Włocławek. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Włocławek?

Jakie są stacje odjazdu?

Przy podróży na trasie z Łódź do Włocławek, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227, Lodz Bus Station Fabryczna, Rodziny Poznanskich Avenue, Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1 and Lodz (Łódź) Fabryczna oraz Wloclawek Dworzec Autobusowy , Ul. Stefana Okrzei 65, Wloclawek Włocławek, Włocławek, Dworzec Autobusowy and Wloclawek.

Cena biletu Łódź - Włocławek dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
13 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
26 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 19 zł

Jako że podróż z Łódź do Włocławek nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Łódź do Włocławek, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Włocławek z Łódź?

Na trasie z Łódź do Włocławek, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 4 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Włocławek, dostępnych jest 4 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 4, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Włocławek?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 01:07, a ostatni o 23:07. Podróż trwa średnio 2 hours and 27 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 39 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Łódź do Włocławek?

Wsród wielu partnerów virail jest również AD Euro-Trans, SAND-BUS, PKS Ostrowiec Św., KRYSTIAN ŚLEBOCKI SAND-BUS and FlixBus oferujący przejazdy do Włocławek.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.