Znajdź autobus z Łódź do Włocławek

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 43,19zł
Czas podróży 1 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 06:10
Ostatni odjazd: 23:20
Odległość 104km

Autobusem z Łódź do Włocławek: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Włocławek. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Włocławek?

Bilety autobusowe z Łódź do Włocławek kosztują średnio 7,36 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Łódź do Włocławek za jedyne 9,98 zł.

Jak nazywają się stacje w Łódź i Włocławek?

Przy podróży na trasie z Łódź do Włocławek, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, D.A. Ul. Fabryczna, Lodz - Fabryczna and Lodz (Łódź) Fabryczna oraz D.A. Ul. S. Okrzei, Wloclawek Dworzec Autobusowy and Wloclawek.

Cena biletu Łódź - Włocławek dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
20 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
25 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 26 zł26 zł

Autobusy z Łódź do Włocławek


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Łódź do Włocławek, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Włocławek z Łódź?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Włocławek. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Włocławek w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Włocławek, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 1 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają autobusy do Włocławek?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 06:06, a ostatni o 23:06. Podróż trwa średnio 2 hours and 37 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 35 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Łódź do Włocławek?

Wsród wielu partnerów virail jest również LIDER, Lider, AD Eurotrans, Plominski and FlixBus oferujący przejazdy do Włocławek.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.