Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Warszawa
z 7 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 27 zł
Czas podróży 1 h 25 min
Połączenia dla każdego dnia 92
Pierwszy odjazd 13:01
Ostatni odjazd 22:45
Odległość 118 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Warszawa na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Warszawa?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Warszawa za jedyne 27 zł, podczas gdy średnia cena to 32,45 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Warszawa?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO na trasie kolejowej Łódź - Warszawa.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
30,38 zł 34,83 zł 31,74 zł Więcej 30,77 zł Więcej 31 zł
Więcej 29,43 zł 29,48 zł Więcej 29,48 zł Więcej Więcej
17,01 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 12,47 zł

Pociągi z Łódź do Warszawa

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Warszawa?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w min, ale średnio zabiera to 1 h 23 min.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Warszawa?

Możesz pojechać pociągiem do Warszawa z Lódź - Fabryczna, Łódź - Widzew and Łódź - Kaliska, który przyjeżdża na stację Warszawa Centralna, Warsaw - Zachodni, Warszawa - wschodnia stacja kolejowa and Warszawa Centralna railway station.

Na krótkich dystansach, takich jak między Łódź oraz Warszawa, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile połączeń z Łódź do Warszawa jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 82.5 połączeń. Zauważ, że trasy 82.5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Warszawa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Łódź do Warszawa, dostepnych jest 82.5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 82.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.