• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Warszawa

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Przez Pociąg

Jutro

Przez Pociąg

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Warszawa

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Warszawa na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Warszawa?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Warszawa za jedyne 27 zł, podczas gdy średnia cena to 32,65 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Warszawa?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO na trasie kolejowej Łódź - Warszawa.

szczegóły podróży

Najlepsza cena 27 zł
Czas podróży 1 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 30
Pierwszy odjazd 22:00
Ostatni odjazd 22:56
Odległość 118 km

Cena biletu Łódź - Warszawa dla każdego dnia

 
Dzisiaj
Jutro
Za 2 dni
Za 3 dni
Za 4 dni
Za 5 dni
Za 6 dni
31 zł
31 zł
35 zł
Więcej
Więcej
Więcej
27,21 zł
Więcej
29,21 zł
32,40 zł
Więcej
Więcej
Więcej
29,61 zł
9,07 zł
9,07 zł
7,94 zł
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 1 h 53 min
Łódź - Widzew - Warsaw - Zachodni
03:44 - 05:37
31 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 1 h 27 min
Łódź - Widzew - Warsaw - Zachodni
04:10 - 05:37
31 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 1 h 26 min
Łódź - Widzew - Warsaw - Zachodni
05:14 - 06:40
31 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 1 h 50 min
Łódź - Widzew - Warsaw - Zachodni
06:03 - 07:53
31 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 1 h 25 min
Łódź - Widzew - Warsaw - Zachodni
06:28 - 07:53
31 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 1 h 38 min
Łódź - Widzew - Warsaw - Zachodni
07:56 - 09:34
31 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 1 h 25 min
Łódź - Widzew - Warsaw - Zachodni
09:07 - 10:32
31 zł

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Warszawa?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w min, ale średnio zabiera to 1 h 30 min.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Warszawa?

Możesz pojechać pociągiem do Warszawa z Lódź - Fabryczna, Łódź - Widzew and Łódź - Kaliska, który przyjeżdża na stację Warsaw - Zachodni, Warszawa - wschodnia stacja kolejowa, Варшава-Центральная and Warszawa Centralna.

Na krótkich dystansach, takich jak między Łódź oraz Warszawa, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile połączeń z Łódź do Warszawa jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 24 połączeń. Zauważ, że trasy 24 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Warszawa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Łódź do Warszawa, dostepnych jest 24 połączeń. Zauważ, że wszystkie 24 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Stacje odjazdów

Lódź - Fabryczna
Łódź - Widzew
Łódź - Kaliska

Docelowe stacje

Warsaw - Zachodni
Warszawa - wschodnia stacja kolejowa
Варшава-Центральная
Warszawa Centralna
Logo