Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Warszawa
z 6,57 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 28,90 zł
Czas podróży 1 h 25 min
Połączenia dla każdego dnia 33
Pierwszy odjazd 03:22
Ostatni odjazd 22:27
Odległość 118 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Warszawa na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Warszawa?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Warszawa za jedyne 27,21 zł, podczas gdy średnia cena to 31,68 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Warszawa?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO na trasie kolejowej Łódź - Warszawa.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
29,81 zł Więcej Więcej Więcej 28,90 zł Więcej Więcej
27,16 zł Więcej 30 zł Więcej 28,93 zł Więcej Więcej
11,34 zł Więcej 229,76 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Warszawa

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Warszawa?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w min, ale średnio zabiera to 1 h 26 min.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Warszawa?

Możesz pojechać pociągiem do Warszawa z Lódź - Fabryczna, Łódź - Widzew and Łódź - Kaliska, który przyjeżdża na stację Warsaw - Zachodni, Warszawa - wschodnia stacja kolejowa, Варшава-Центральная and Warszawa Centralna.

Na krótkich dystansach, takich jak między Łódź oraz Warszawa, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile połączeń z Łódź do Warszawa jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 18.5 połączeń. Zauważ, że trasy 18.5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Warszawa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Łódź do Warszawa, dostepnych jest 18.5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 18.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.