Pociąg Łódź - Warszawa ceny od 17,55 zł

Rozpocząć z
17,55 zł

Łódź do Warszawa przez pociąg

Podróż z Łódź do Warszawa przez pociąg wynosi 118,62 km i zajmuje 1 godz. i 55 min. Dziennie odbywa się 22 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:58, a ostatnim o 21:22. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Warszawa przez pociąg za jedyne 17,55 zł lub aż 809,96 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 17,55 zł.

Najniższa cena17,55 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 55 min
Połączenie dziennie22
Najniższa cena17,55 zł
Wyzsza cena809,96 zł
Pierwszy wyjazd03:58
Ostatni wyjazd21:22
Dystans118,62 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdWarszawa
PrzewoźnicyPKP, LOT

Pociąg Bilety od Łódź do Warsaw

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Warszawa na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Warszawa?

Średnia cena biletów kolejowych z Łódź do Warszawa to 84,74 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Warszawa kosztują około 17,55 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Łódź do Warszawa?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Łódź - Warszawa.

O której odjeżdżają pociągi do Warszawa i ile trwa podróż?

Dotarcie do Warszawa zajmie Ci 1 godz. i 55 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Łódź o 03:58, a ostatni o 21:22'. Podróż pociągiem do Warszawa zabiera średnio 1 godz. i 55 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 1 godz. i 5 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 03:58, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 21:22.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Warszawa?

Pociągi do Warszawa mogą odjeżdzać z i przyjeżdżać na stację .

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Warszawa z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 22 połączeń. Zauważ, że trasy 21 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Na trasie z Łódź do Warszawa jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Dziennie dostępnych jest 22 połączeń kolejowych na trasie do Warszawa z Łódź.Zauważ, że jest wśród nich 21 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Warsaw

Tanie bilety pociąg od Łódź do Warszawa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Warszawa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Warszawa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Warszawa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Warsaw

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 34,27 zł do 63,09 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 46% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Warszawa

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Warszawa można znaleźć już za 20,67 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 38,78 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 57,32 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Warszawa

Podróżując pociągiem do Warszawa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Warszawa

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Warszawa.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP, LOT and POLREGIO od Łódź do Warszawa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Warszawa przez train.
Udogodnienia PKP LOT POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross cross
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check cross check
food_and_drink Jedzenie i picie check check cross
air_con Klimatyzacja check cross cross
bicycle Rower check cross check

Łódź do Warszawa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
8.3kg
Autobus
8.9kg
Lot
23.72kg
Samochód
18.98kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Warszawa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Warszawa wynoszą 8.3kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Warszawa? Podróżując pociągiem między Łódź a Warszawa, zaoszczędzisz 15.42kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.6kg w porównaniu z autobusem i 10.68kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Warszawa?
Bilet pociąg z Łódź do Warszawa to 84,74 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 17,55 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Warszawa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Warszawa, to 17,55 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Warszawa przez pociąg?
Łódź do Warszawa to 118,62 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Warszawa?
Łódź do Warszawa to średnio 1 godz. i 55 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 5 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Warszawa?
Łódź do Warszawa jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail PKP, LOT and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Warszawa?
Łódź do Warszawa ma średnio 22 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Warszawa?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Warszawa rozpoczyna się pod adresem 03:58. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Warszawa?
Najnowszy pociąg od Łódź do Warszawa odchodzi o 21:22. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Warszawa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 17,55 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Łódź do Warszawa?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Łódź, aby przejść do Warszawa. Możesz przejść z Łódź Chojny, Lodz Bus Station and Łódź Fabryczna i możesz dotrzeć do Warszawa Służewiec, Warszawa Zachodnia, Warszawa Wschodnia, Warszawa, Metro Marymont and Warsaw Młociny.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Warszawa?
Istnieje średnio 21 z Łódź, aby przejść do Warszawa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Warszawa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Warszawa to 1 godz. i 5 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Warszawa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Warszawa.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Warszawa przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Warszawa generuje 8.3kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Warszawa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy