Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Warszawa

Szczegóły podróży

Czas podróży 3 h 13 min
Połączenia dla każdego dnia 97
Pierwszy odjazd: 04:07
Ostatni odjazd: 23:17
Odległość 118km

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Warszawa na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Warszawa w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Pociągi z Łódź do Warszawa: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Warszawa pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Warszawa?

Cena biletu Łódź - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
17 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
15 zł17 zł15 zł11 zł Więcej 15 zł15 zł

Pociągi z Łódź do Warszawa


Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Warszawa i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji Łódź Kaliska or Łódź Widzew i przyjeżdża na stację Warszawa Zachodnia or Warszawa Wileńska.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Warszawa z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 97 połączeń. Zauważ, że trasy 9 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Warszawa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 97 połączeń kolejowych z Łódź do Warszawa. Zauważ, że wśród nich jest 88 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 9 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają pociągi do Warszawa i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 04:12, a ostatni o 23:12. Podróż trwa średnio 3 hours and 38 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w ciagu 1 hour and 53 minutes.