Pociąg Łódź - Tychy ceny od 65,09 zł

Rozpocząć z
65,09 zł
Odkryć

Łódź do Tychy przez pociąg

Podróż z Łódź do Tychy przez pociąg wynosi 182,94 km i zajmuje 4 godz. i 50 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:49, a ostatnim o 22:48. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Tychy przez pociąg za jedyne 65,09 zł lub aż 122,08 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 65,09 zł.

Najniższa cena65,09 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 50 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena65,09 zł
Wyzsza cena122,08 zł
Pierwszy wyjazd05:49
Ostatni wyjazd22:48
Dystans182,94 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdTychy
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Łódź do Tychy

Data odjazdu
poniedziałek, 11 gru 2023

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Tychy

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Tychy w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Tychy?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Łódź do Tychy za 65,09 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 87,16 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Tychy?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Tychy oferowane przez .

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Tychy?

Dotarcie do Tychy zajmie Ci 4 godz. i 50 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Łódź o 05:49, a ostatni o 22:48'. Pierwszy pociąg do Tychy odjeżdzą o 05:49, a ostatni o 22:48. Podróż trwa średnio 4 godz. i 50 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Tychy w 3 godz. i 55 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Tychy i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Łódź do Tychy jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Tychy z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Tychy na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Tychy z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Tychy

Tanie bilety pociąg od Łódź do Tychy
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Tychy.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Tychy, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Tychy.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Tychy

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Tychy

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Tychy można znaleźć już za 43,35 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 67,93 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 147,97 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Tychy

Podróżując pociągiem do Tychy, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Tychy

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Tychy.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP, POLREGIO and Leo Express od Łódź do Tychy
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Tychy przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO Leo Express
quiet_zone Strefa Ciszy check cross check
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross check
air_con Klimatyzacja check cross check
bicycle Rower check check check
sleeper_couchette Podkład cross cross check

Łódź do Tychy Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
12.81kg
Autobus
13.72kg
Lot
36.59kg
Samochód
29.27kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Tychy? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Tychy wynoszą 12.81kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Tychy? Podróżując pociągiem między Łódź a Tychy, zaoszczędzisz 23.78kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.91kg w porównaniu z autobusem i 16.46kg w porównaniu z samochodem.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Tychy?
Bilet pociąg z Łódź do Tychy to 87,16 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 65,09 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Tychy?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Tychy, to 65,09 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Tychy przez pociąg?
Łódź do Tychy to 182,94 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Tychy?
Łódź do Tychy to średnio 4 godz. i 50 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 55 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Tychy?
Łódź do Tychy jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail PKP, POLREGIO and Leo Express świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Tychy?
Łódź do Tychy ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Tychy?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Tychy rozpoczyna się pod adresem 05:49. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Tychy?
Najnowszy pociąg od Łódź do Tychy odchodzi o 22:48. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Tychy?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 65,09 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Tychy przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Tychy to 3 godz. i 55 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Tychy?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Tychy.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Tychy przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Tychy generuje 12.81kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Tychy

Powiązane trasy

Inne popularne trasy