Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Tychy

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 54 zł
Czas podróży 7 h 49 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 03:39
Ostatni odjazd 17:59
Odległość 183 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Tychy

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Tychy. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Tychy?

Średnia cena biletów kolejowych z Łódź do Tychy to 73,56 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Tychy kosztują około 49 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Tychy?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad and PKP, świadczącego usługi na trasie Łódź - Tychy.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
54 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Tychy

Ile zajmuje podróż z Łódź do Tychy i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Tychy odjeżdzą o 06:53, a ostatni o 17:59. Podróż trwa średnio 7 h 18 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Tychy w 4 h 57 min.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Tychy?

Możesz pojechać pociągiem do Tychy z Łódź - Widzew, który przyjeżdża na stację Tychy Train Station.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Na krótkich dystansach, takich jak między Łódź oraz Tychy, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Tychy z Łódź?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Tychy z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Tychy na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Łódź do Tychy, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 4 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.