Pociąg Łódź - Tychy ceny od 66,39 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Łódź do Tychy przez pociąg

Podróż z Łódź do Tychy przez pociąg wynosi 182,94 km i zajmuje 4 godz. i 21 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:19, a ostatnim o 20:20. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Tychy przez pociąg za jedyne 66,39 zł lub aż 117,84 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 66,39 zł.

Najniższa cena66,39 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 21 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena66,39 zł
Wyzsza cena117,84 zł
Pierwszy wyjazd05:19
Ostatni wyjazd20:20
Dystans182,94 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdTychy
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Łódź do Tychy

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Tychy

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Tychy w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Tychy?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Łódź do Tychy za 66,39 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 98,38 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Tychy?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Tychy oferowane przez .

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Tychy?

Dotarcie do Tychy zajmie Ci 4 godz. i 21 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Łódź o 05:19, a ostatni o 20:20'. Pierwszy pociąg do Tychy odjeżdzą o 05:19, a ostatni o 20:20. Podróż trwa średnio 4 godz. i 21 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Tychy w 3 godz. i 8 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Tychy i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji Lodz Kaliska,Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź Chojny,Łódź, Fabryczna i przyjeżdża na stację Tychy Train Station,Tychy, Hotel Tychy,Tychy, Wyszyńskiego / Grunwaldzka,TYCHY,Tychy, Szpital Wojewódzki.

Ile połączeń z Łódź do Tychy jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Tychy z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Tychy na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Tychy z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Tychy

Tanie bilety pociąg od Łódź do Tychy
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Tychy.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Tychy, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Tychy.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Tychy

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Tychy

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Tychy można znaleźć już za 56,01 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 84,81 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 147,97 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Tychy

Podróżując pociągiem do Tychy, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Łódź do Tychy
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Tychy przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Łódź do Tychy Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
12.81kg
Autobus
13.72kg
Lot
36.59kg
Samochód
29.27kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Tychy? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Tychy wynoszą 12.81kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Tychy? Podróżując pociągiem między Łódź a Tychy, zaoszczędzisz 23.78kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.91kg w porównaniu z autobusem i 16.46kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Tychy?
Bilet pociąg z Łódź do Tychy to 98,38 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 66,39 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Tychy?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Tychy, to 66,39 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Tychy przez pociąg?
Łódź do Tychy to 182,94 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Tychy?
Łódź do Tychy to średnio 4 godz. i 21 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 8 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Tychy?
Łódź do Tychy jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Tychy?
Łódź do Tychy ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Tychy?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Tychy rozpoczyna się pod adresem 05:19. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Tychy?
Najnowszy pociąg od Łódź do Tychy odchodzi o 20:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Tychy?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 66,39 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Tychy przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Tychy to 3 godz. i 8 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Tychy?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Tychy.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Tychy przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Tychy generuje 12.81kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Tychy

Powiązane trasy

Inne popularne trasy