Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Tychy

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 13 min
Połączenia dla każdego dnia 25
Pierwszy odjazd: 00:31
Ostatni odjazd: 23:25
Odległość 183km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Tychy na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Tychy?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Łódź - Tychy.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Tychy?

Pociągi z Łódź do Tychy


Na krótkich dystansach, takich jak między Łódź oraz Tychy, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Tychy?

Pociągi do Tychy mogą odjeżdzać z Łódź Żabieniec i przyjeżdżać na stację Tychy.

Ile połączeń z Łódź do Tychy jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Tychy z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 25 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Tychy na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Tychy z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 25 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile zajmuje podróż z Łódź do Tychy i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 7 hours and 3 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Tychy w ciągu 4 hours and 16 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 05:05, a ostatni o 23:05.