Pociąg Łódź - Kopenhaga ceny od 350,74 zł

Rozpocząć z
350,74 zł

Łódź do Kopenhaga przez pociąg

Podróż z Łódź do Kopenhaga przez pociąg wynosi 630,1 km i zajmuje 25 godz. i 2 min. Dziennie odbywa się 10 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:28, a ostatnim o 23:09. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Kopenhaga przez pociąg za jedyne 350,74 zł lub aż 765,91 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 350,74 zł.

Najniższa cena350,74 zł
Czas trwania podróży25 godz. i 2 min
Połączenie dziennie10
Najniższa cena350,74 zł
Wyzsza cena765,91 zł
Pierwszy wyjazd03:28
Ostatni wyjazd23:09
Dystans630,1 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdKopenhaga
PrzewoźnicyPKP, Deutsche BahnWięcej

Pociąg Bilety od Łódź do Copenhagen

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Kopenhaga

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Kopenhaga w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Kopenhaga?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Łódź do Kopenhaga za 350,74 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 537,26 zł.

Pociągi z Łódź do Kopenhaga: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Łódź a Kopenhaga.

Ile zajmuje podróż z Łódź do Kopenhaga i kiedy odjeżdżają pociągi?

Przejazd między Łódź a Kopenhaga zajmuje 25 godz. i 2 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 03:28, a ostatni o 23:09. Podróż pociągiem do Kopenhaga zabiera średnio 25 godz. i 2 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 17 godz. i 30 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 03:28, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 23:09.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Kopenhaga i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Kopenhaga odjeżdzają z i przyjeżdżają na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Kopenhaga z Łódź?

Dostępnych jest 10 połączeń kolejowych do Kopenhaga z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 10 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Na trasie z Łódź do Kopenhaga jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Copenhagen

Tanie bilety pociąg od Łódź do Kopenhaga
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Kopenhaga.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Kopenhaga, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Kopenhaga.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Copenhagen

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Kopenhaga

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Kopenhaga można znaleźć już za 449,44 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 585,83 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 735,14 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Kopenhaga

Podróżując pociągiem do Kopenhaga, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Deutsche Bahn to niemiecka narodowa spółka kolejowa z siedzibą w Berlinie w Niemczech, która obsługuje rozległą sieć kolejową w całych Niemczech, w tym szybkie pociągi międzymiastowe (ICE), pociągi regionalne i lokalne pociągi podmiejskie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Kopenhaga

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Kopenhaga.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP, Deutsche Bahn and POLREGIO od Łódź do Kopenhaga
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Kopenhaga przez train.
Udogodnienia PKP Deutsche Bahn POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check check cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check cross
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check cross
air_con Klimatyzacja check check cross
bicycle Rower check check check
sleeper_couchette Podkład cross check cross

Łódź do Kopenhaga Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
44.11kg
Autobus
47.26kg
Lot
126.02kg
Samochód
100.82kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Kopenhaga? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Kopenhaga wynoszą 44.11kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Kopenhaga? Podróżując pociągiem między Łódź a Kopenhaga, zaoszczędzisz 81.91kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 3.15kg w porównaniu z autobusem i 56.71kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Kopenhaga?
Bilet pociąg z Łódź do Kopenhaga to 537,26 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 350,74 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Kopenhaga?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Kopenhaga, to 350,74 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Kopenhaga przez pociąg?
Łódź do Kopenhaga to 630,1 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Kopenhaga?
Łódź do Kopenhaga to średnio 25 godz. i 2 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 17 godz. i 30 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Kopenhaga?
Łódź do Kopenhaga jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail PKP, Deutsche Bahn, 2A and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Kopenhaga?
Łódź do Kopenhaga ma średnio 10 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Kopenhaga?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Kopenhaga rozpoczyna się pod adresem 03:28. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Kopenhaga?
Najnowszy pociąg od Łódź do Kopenhaga odchodzi o 23:09. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Kopenhaga?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 350,74 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Łódź do Kopenhaga?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Łódź, aby przejść do Kopenhaga. Możesz przejść z Łódź Chojny, Lodz Bus Station and Łódź Fabryczna i możesz dotrzeć do København H and Kastrup.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Kopenhaga przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Kopenhaga to 17 godz. i 30 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Kopenhaga?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Kopenhaga.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Kopenhaga przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Kopenhaga generuje 44.11kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Kopenhaga

Powiązane trasy

Inne popularne trasy