Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Frankfurt nad Menem

Łódź do Frankfurt nad Menem przez pociąg

Podróż z Łódź do Frankfurt nad Menem przez pociąg wynosi 777,25 km i zajmuje 10 godz. i 41 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:27, a ostatnim o 12:19. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Frankfurt nad Menem przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży10 godz. i 41 min
Połączenie dziennie4
Pierwszy wyjazd06:27
Ostatni wyjazd12:19
Dystans777,25 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdFrankfurt nad Menem
PrzewoźnicyŁódzka Kolej Aglomeracyjna, DB - InterCity Express (ICE)Więcej

Pociąg Bilety od Łódź do Frankfurt

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Frankfurt nad Menem

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Frankfurt nad Menem w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Frankfurt nad Menem?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Frankfurt nad Menem za jedyne , podczas gdy średnia cena to .

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Frankfurt nad Menem?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Łódź - Frankfurt nad Menem.

O której odjeżdżają pociągi do Frankfurt nad Menem i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Frankfurt nad Menem odjeżdża o 06:27, a ostatni o 12:19. Aby dostać się z Łódź do Frankfurt nad Menem pociągiem, będziesz potrzebował 10 godz. i 41 min. Średnia długość podróży to 10 godz. i 41 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Frankfurt nad Menem w ciągu 10 godz. i 17 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 06:27, a ostatni o 12:19.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Frankfurt nad Menem?

Pociągi do Frankfurt nad Menem mogą odjeżdzać z i przyjeżdżać na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Frankfurt nad Menem z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Frankfurt nad Menem z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Frankfurt nad Menem na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Frankfurt nad Menem z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Frankfurt

Tanie bilety pociąg od Łódź do Frankfurt nad Menem
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Frankfurt nad Menem.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Frankfurt nad Menem, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Frankfurt nad Menem.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Frankfurt

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Frankfurt nad Menem

Podróżując pociągiem do Frankfurt nad Menem, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Express InterCity to rodzaj usługi kolejowej, która kursuje w wielu krajach na całym świecie. Został zaprojektowany w celu zapewnienia szybkiego i wydajnego transportu między głównymi miastami, z ograniczoną liczbą przystanków po drodze. Pociągi Express InterCity zazwyczaj oferują udogodnienia, takie jak wygodne siedzenia, klimatyzację oraz posiłki i napoje na pokładzie. Mogą również oferować miejsca siedzące w pierwszej klasie lub klasie biznes dla pasażerów, którzy chcą dodatkowego komfortu i udogodnień. Pociągi Express InterCity są często wybierane przez osoby podróżujące w interesach, turystów i osoby dojeżdżające do pracy, które potrzebują szybko i wygodnie podróżować między miastami.

Choć nie tak szybkie jak szybkie pociągi ICE, pociągi InterCity Deutsche Bahn rozwijają prędkość do 200 km/h, oferując przestronne wagony i lokale gastronomiczne. Obsługujące liczne trasy w Niemczech, takie jak Kolonia-Hamburg, pociągi te kursują również do miejsc międzynarodowych, w tym do Amsterdamu i Luksemburga. Na niektórych trasach kursują nawet pociągi piętrowe.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Frankfurt nad Menem

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez DB - InterCity Express (ICE) I DB - Intercity podczas podróży od Łódź do Frankfurt nad Menem.

Second Class

Druga klasa Deutshce Bahn zapewnia wygodną podróż dzięki standardowemu rozmieszczeniu miejsc z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, gniazdkiem elektrycznym i. Pasażerowie drugiej klasy mogą kupić jedzenie i napoje w wagonie barowo-bistro lub wagonie restauracyjnym.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Podróż Pierwszą Klasą Deutsche Bahn zapewnia luksusowe wrażenia dzięki wygodnym siedzeniom i wielu udogodnieniom, takim jak przestronne siedzenia z indywidualną obsługą na miejscu i ekskluzywnym dostępem do saloników na głównych stacjach. Pasażerom pierwszej klasy zamówienia mogą zostać dostarczone na swoje miejsca, a jeśli nie chcesz czekać, możesz zjeść obiad w wagonie restauracyjnym lub kupić jedzenie i napoje w wagonie barowo-bistro.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Second Class

W pociągach SBB Intercity, oprócz podstawowych udogodnień dostępnych na bilecie drugiej klasy, dostępna jest Strefa Rodzinna, specjalnie zaprojektowana z myślą o komforcie dla rodzin z dziećmi. Jeśli w podróży zgłodniejesz, możesz zjeść smaczny posiłek w wagonie restauracyjnym.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

W pierwszej klasie SBB Intercity możesz skorzystać z osobistego gniazdka elektrycznego, wygodniejszych foteli i większej przestrzeni bagażowej. Niektóre pociągi IC oferują również strefy ciszy i obszary biznesowe.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
W pociągach ICE możesz korzystać z bezpłatnego Wi-Fi i portalu ICE, gdzie znajdziesz filmy, programy telewizyjne, audiobooki, gry i materiały do czytania.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Szukaj spokoju w ICE Frankfurt w autokarze 21 (druga klasa) i autokarze 28/29 (pierwsza klasa). Na ICE 104/105 Basel jest to autokar 31 (druga klasa) i autokar 38/39 (pierwsza klasa).
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Bądź naładowany dzięki gniazdku elektrycznemu dostępnemu na każde dwa miejsca w pociągu.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach ICE można przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Aby uzyskać pomoc przy wsiadaniu, przesiadaniu pociągu lub w przypadku innych pytań, skontaktuj się z Działem Mobilności DB. Personel jest zawsze gotowy do pomocy i zapewnienia płynnej podróży.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Dzięki ICE możesz wybierać pomiędzy pełnym menu w restauracji pokładowej lub szybkimi przekąskami w bistro. Pasażerom Pierwszej Klasy bezpłatne posiłki i napoje serwowane są bezpośrednio na Twoje miejsce. Zróżnicowane menu DB, aktualizowane co kwartał, obejmuje dania lokalne oraz dania wegetariańskie/wegańskie.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi ICE nie tylko oferują klimatyzację, ale także wprowadzają innowacje w postaci przyjaznych dla środowiska systemów, które zarówno chłodzą, jak i ogrzewają przy użyciu naturalnych czynników chłodniczych.
bicycle Rower open icon close icon
W pociągach Deutsche Bahn upewnij się, że jest on zdemontowany i dobrze zapakowany w futerał lub pokrywę z etykietą z Twoim imieniem i nazwiskiem, a będziesz mógł go bezpłatnie wnieść na pokład. Dozwolony jest także jeden bagaż zwykły i jeden bagaż podręczny. Upewnij się tylko, że Twój rower nie przeszkadza innym podróżnym ani nie blokuje przejść. Uwaga: rowery specjalne nie są dozwolone, ale jeśli podróżujesz za granicę, nie musisz się martwić ograniczeniami w godzinach szczytu.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn udostępnia bezpłatne Wi-Fi w swoich pociągach IC, a niektóre już oferują tę usługę.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Wszystkie siedzenia w obu klasach są wyposażone w gniazda zasilania w pociągach DB IC.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach IC możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności Deutsche Bahn zapewnia pomoc przy wsiadaniu i wysiadaniu oraz przesiadce kolejowej. Personel jest do dyspozycji, aby odpowiedzieć na pytania i zapewnić bezproblemową podróż.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi międzymiastowe mają sekcje klimatyzowane.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach DB IC dostępna jest restauracja serwująca posiłki lub bistro z przekąskami. Można zjeść w bistro lub na miejscu. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne jedzenie na swoim miejscu. Menu się zmienia, ale zawsze zawiera lokalne potrawy, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
bicycle Rower open icon close icon
W przypadku pociągów IC w przypadku rowerów wymagany jest bilet i rezerwacja, która jest wliczona w cenę rezerwacji. Rowery są zazwyczaj przechowywane w wagonach drugiej klasy, chociaż miejsce może znajdować się gdzie indziej.
Usługi na pokładzie DB - InterCity Express (ICE), DB - Intercity and EuroCity od Łódź do Frankfurt nad Menem
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Frankfurt nad Menem przez train.
Udogodnienia DB - InterCity Express (ICE) DB - Intercity EuroCity
quiet_zone Strefa Ciszy check cross check
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check cross check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check
air_con Klimatyzacja check cross check
bicycle Rower check cross check
sleeper_couchette Podkład check cross check

Łódź do Frankfurt nad Menem Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
54.41kg
Autobus
58.29kg
Lot
155.45kg
Samochód
124.36kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Frankfurt nad Menem? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Frankfurt nad Menem wynoszą 54.41kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Frankfurt nad Menem? Podróżując pociągiem między Łódź a Frankfurt nad Menem, zaoszczędzisz 101.04kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 3.88kg w porównaniu z autobusem i 69.95kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Łódź a Frankfurt nad Menem przez pociąg?
Łódź do Frankfurt nad Menem to 777,25 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Frankfurt nad Menem?
Łódź do Frankfurt nad Menem to średnio 10 godz. i 41 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 10 godz. i 17 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Frankfurt nad Menem?
Łódź do Frankfurt nad Menem jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail Łódzka Kolej Aglomeracyjna, DB - InterCity Express (ICE), DB - Intercity and EuroCity świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Frankfurt nad Menem?
Łódź do Frankfurt nad Menem ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Frankfurt nad Menem?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Frankfurt nad Menem rozpoczyna się pod adresem 06:27. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Frankfurt nad Menem?
Najnowszy pociąg od Łódź do Frankfurt nad Menem odchodzi o 12:19. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Jakie stacje mogę przejść od Łódź do Frankfurt nad Menem?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Łódź, aby przejść do Frankfurt nad Menem. Możesz przejść z Lodz Bus Station, Łódź Chojny and Łódź Fabryczna i możesz dotrzeć do Frankfurt (Main) Süd, Frankfurt (Main) West and Frankfurt Hbf (tief).
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Frankfurt nad Menem przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Frankfurt nad Menem to 10 godz. i 17 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Frankfurt nad Menem?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Frankfurt nad Menem.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Frankfurt nad Menem przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Frankfurt nad Menem generuje 54.41kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Frankfurt nad Menem

Powiązane trasy

Inne popularne trasy