Pociąg Łódź - Świnoujście ceny od 121,34 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
121,34 zł

Łódź do Świnoujście przez pociąg

Podróż z Łódź do Świnoujście przez pociąg wynosi 425,37 km i zajmuje 11 godz. i 5 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 08:52, a ostatnim o 20:48. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Świnoujście przez pociąg za jedyne 121,34 zł lub aż 199,23 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 121,34 zł.

Najniższa cena121,34 zł
Czas trwania podróży11 godz. i 5 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena121,34 zł
Wyzsza cena199,23 zł
Pierwszy wyjazd08:52
Ostatni wyjazd20:48
Dystans425,37 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdŚwinoujście
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Łódź do Świnoujście

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Świnoujście na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Świnoujście?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Świnoujście za jedyne 121,34 zł, podczas gdy średnia cena to 149,74 zł.

Pociągi z Łódź do Świnoujście: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Łódź a Świnoujście.

O której odjeżdżają pociągi do Świnoujście i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Świnoujście odjeżdża o 08:52, a ostatni o 20:48. Aby dostać się z Łódź do Świnoujście pociągiem, będziesz potrzebował 11 godz. i 5 min. Średnia długość podróży to 11 godz. i 5 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Świnoujście w ciągu 8 godz. i 4 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 08:52, a ostatni o 20:48.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Świnoujście?

Pociągi do Świnoujście odjeżdzają z Łódź ze stacji Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź Chojny,Łódź, Fabryczna,Lodz Kaliska i przyjeżdźają na stację Świnoujście Centrum,Swinoujscie Port.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Świnoujście z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Świnoujście z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Świnoujście z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Świnoujście

Tanie bilety pociąg od Łódź do Świnoujście
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Świnoujście.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Świnoujście, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Świnoujście.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Świnoujście

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 74,17 zł do 137,91 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 46% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Świnoujście

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Świnoujście można znaleźć już za 75,47 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 115,56 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 131,35 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Świnoujście

Podróżując pociągiem do Świnoujście, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Łódź do Świnoujście
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Świnoujście przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Łódź do Świnoujście Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
29.78kg
Autobus
31.9kg
Lot
85.07kg
Samochód
68.06kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Świnoujście? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Świnoujście wynoszą 29.78kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Świnoujście? Podróżując pociągiem między Łódź a Świnoujście, zaoszczędzisz 55.29kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.12kg w porównaniu z autobusem i 38.28kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Świnoujście?
Bilet pociąg z Łódź do Świnoujście to 149,74 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 121,34 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Świnoujście?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Świnoujście, to 121,34 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Świnoujście przez pociąg?
Łódź do Świnoujście to 425,37 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Świnoujście?
Łódź do Świnoujście to średnio 11 godz. i 5 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 godz. i 4 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Świnoujście?
Łódź do Świnoujście jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Świnoujście?
Łódź do Świnoujście ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Świnoujście?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Świnoujście rozpoczyna się pod adresem 08:52. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Świnoujście?
Najnowszy pociąg od Łódź do Świnoujście odchodzi o 20:48. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Świnoujście?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 121,34 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Świnoujście przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Świnoujście to 8 godz. i 4 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Świnoujście?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Świnoujście.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Świnoujście przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Świnoujście generuje 29.78kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Świnoujście

Powiązane trasy

Inne popularne trasy