Pociąg Łódź - Wiedeń ceny od 159,61zł

Rozpocząć z
159,61zł
Odkryć

Łódź do Wiedeń przez pociąg

Podróż z Łódź do Wiedeń przez pociąg wynosi 451,6 km i zajmuje 7 h 13 min. Dziennie odbywa się 8 połączeń, z pierwszym odlotem o 08:51, a ostatnim o 00:02. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Wiedeń przez pociąg za jedyne 159,61zł lub aż 1 610,28zł. Najlepsza cena za tę podróż to 159,61zł.

Najlepsza cena 159,61zł
Czas trwania podróży 7 h 13 min
Połączenie dziennie 8
Najniższa cena 159,61zł
Wyzsza cena 1 610,28zł
Pierwszy wyjazd 08:51
Ostatni wyjazd 00:02
Dystans 451,6 km
Odjazd Łódź
Przyjazd Wiedeń
Przewoźnicy PKP, Austrian Airlines,

Pociąg Bilety od Łódź do Wiedeń

  Sep 28
  254,31zł
  24°
  Sep 29
  Więcej
  24°
  Sep 30
  159,61zł
  20°
  Oct 01
  Więcej
  17°
  Oct 02
  Więcej
  19°
  Oct 03
  Więcej
  18°
  Oct 04
  Więcej
  19°
  Oct 05
  165,75zł
  16°
  Oct 06
  Więcej
  15°
  Oct 07
  Więcej
  16°
  Oct 08
  Więcej
  13°
  Oct 09
  Więcej
  14°
  Oct 10
  Więcej
  12°
  Oct 11
  Więcej
  11°
  Oct 12
  Więcej
  11°
Departure date
Thursday,Sep 28 2023
24°

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Wiedeń na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Wiedeń. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Łódź do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Wiedeń?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Wiedeń za jedyne 135zł, podczas gdy średnia cena to 349,15zł.Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Wiedeń?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Obb and Pkp na trasie kolejowej Łódź - Wiedeń.

Pokaż pełny opis Ukryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Wiedeń

 
Sep 28
Czwartek
24°
254,31zł
156,40zł
Sep 29
Piątek
24°
Więcej
Więcej
Sep 30
Sobota
20°
159,61zł
138,19zł
Oct 01
Niedziela
17°
Więcej
Więcej
Oct 02
Poniedziałek
19°
Więcej
Więcej
Oct 03
Wtorek
18°
Więcej
Więcej
Oct 04
Środa
19°
Więcej
Więcej
Tanie bilety od Łódź do Wiedeń
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Wiedeń.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Wiedeń, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Wiedeń.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Wiedeń

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

  Poniedziałek
  Wtorek
  Środa
  Czwartek
  Piątek
  Sobota
  Niedziela
  Poniedziałek
  Wtorek
  Środa
  Czwartek
  Piątek
  Sobota
  Niedziela
  Poniedziałek
  Wtorek
  Środa
  Czwartek
  Piątek
  Sobota
  Niedziela
  Poniedziałek
  Wtorek
  Środa
  Czwartek
  Piątek
  Sobota
  Niedziela
  Poniedziałek

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Wiedeń

Podróżując pociągiem do Wiedeń, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Austrian Airlines to flagowy austriacki przewoźnik lotniczy z siedzibą w Wiedniu. Obsługuje regularne połączenia do ponad 130 miejsc na całym świecie, w tym w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Afryce. Linia lotnicza jest członkiem Star Alliance i dysponuje flotą ponad 80 samolotów, w tym Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 i 777. Austrian Airlines oferuje szereg klas podróży, w tym klasę ekonomiczną, ekonomiczną premium i klasę biznes , z naciskiem na zapewnienie wysokiego poziomu usług i komfortu swoim pasażerom. Linia lotnicza zdobyła wiele nagród za obsługę klienta, w tym dla najlepszego personelu linii lotniczych w Europie i najlepszego cateringu w klasie biznes.

RegioJet to prywatna firma kolejowa, która działa w kilku krajach europejskich, w tym w Czechach, Słowacji, Polsce i Austrii. Firma została założona w 2009 roku i rozpoczęła działalność w Czechach w 2011 roku. RegioJet oferuje różne rodzaje usług kolejowych, w tym pociągi dalekobieżne, pociągi regionalne i autobusy.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Wiedeń

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP I RegioJet podczas podróży od Łódź do Wiedeń.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.

WiFi
Gniazdka elektryczne
Bagaż
Dostępność
Jedzenie i picie
Klimatyzacja
Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.

Dostępność
Jedzenie i picie

Low cost

Niski koszt to najtańsza opcja dla tych, którzy chcą podróżować bez żadnych dodatkowych udogodnień. Pasażerowie nadal mogą jednak cieszyć się bezpłatnym Wi-Fi i spokojną podróżą.

WiFi
Bagaż
Dostępność
Jedzenie i picie
Klimatyzacja
Rower

Standard

Bilet standardowy zapewnia równowagę pomiędzy przystępną ceną i komfortem. Pasażerowie mogą spodziewać się luksusowych siedzeń i bezpłatnego Wi-Fi, co czyni go doskonałym wyborem dla podróżnych dbających o budżet.

WiFi
Gniazdka elektryczne
Bagaż
Dostępność
Jedzenie i picie
Klimatyzacja
Rower

Relax

Pasażerowie chcący podróżować w luksusie mogą zdecydować się na bilet Relax, który oferuje przestronne skórzane fotele i relaksującą atmosferę. Jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą odpocząć w trakcie podróży.

WiFi
Gniazdka elektryczne
Bagaż
Dostępność
Jedzenie i picie
Klimatyzacja
Rower

Business

Bilet biznesowy gwarantuje prywatność i komfort, z priorytetową obsługą i pomocnym personelem na pokładzie. To idealny wybór dla tych, którzy chcą płynnej i bezstresowej podróży.

WiFi
Strefa Ciszy
Gniazdka elektryczne
Bagaż
Dostępność
Jedzenie i picie
Klimatyzacja
Rower
Usługi na pokładzie PKP, Austrian Airlines I ÖBB od Łódź do Wiedeń
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Wiedeń przez pociąg.
Udogodnienia PKP Austrian Airlines ÖBB POLREGIO RegioJet Ryanair
Strefa Ciszy
WiFi
Gniazdka elektryczne
Bagaż
Dostępność
Jedzenie i picie
Klimatyzacja
Rower
Podkład

Łódź do Wiedeń Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
4.5kg
Autobus
29.5kg
Lot
1,179.0kg
Samochód
113.7kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Wiedeń? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Wiedeń wynoszą 4.5kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Wiedeń? Podróżując pociągiem między Łódź a Wiedeń, zaoszczędzisz 1,174.6kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 25.0kg w porównaniu z autobusem i 109.3kg w porównaniu z samochodem.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Wiedeń?
Bilet pociąg z Łódź do Wiedeń to 499,92zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 159,61zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Wiedeń?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Wiedeń, to 159,61zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Wiedeń przez pociąg?
Łódź do Wiedeń to 451,6 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Wiedeń?
Łódź do Wiedeń to średnio 13 h 6 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 7 h 13 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Wiedeń?
Łódź do Wiedeń jest obsługiwany przez operatorów 7. Możesz znaleźć na Virail PKP, Austrian Airlines, Aero Services Executive, ÖBB, POLREGIO, RegioJet, Ryanair świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Wiedeń?
Łódź do Wiedeń ma średnio 8 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Wiedeń?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Wiedeń rozpoczyna się pod adresem 08:51. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Wiedeń?
Najnowszy pociąg od Łódź do Wiedeń odchodzi o 00:02. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Wiedeń?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 159,61zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Łódź do Wiedeń?
Istnieją stacje 1, z których możesz wyjechać z Łódź, aby przejść do Wiedeń. Możesz przejść z Łódź Widzew i możesz dotrzeć do Wien, Hauptbahnhof.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Wiedeń przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Wiedeń to 7 h 13 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Wiedeń?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Wiedeń.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Wiedeń przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Wiedeń generuje 4.5kg emisji CO2.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości, aktualizacje produktów i ekskluzywne promocje bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Wiedeń

Powiązane trasy

Inne popularne trasy