Pociąg Łódź - Wiedeń ceny od 204,63 zł

Rozpocząć z
204,63 zł

Łódź do Wiedeń przez pociąg

Podróż z Łódź do Wiedeń przez pociąg wynosi 452,12 km i zajmuje 11 godz. i 9 min. Dziennie odbywa się 7 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:05, a ostatnim o 20:11. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Wiedeń przez pociąg za jedyne 204,63 zł lub aż 917,70 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 204,63 zł.

Najniższa cena204,63 zł
Czas trwania podróży11 godz. i 9 min
Połączenie dziennie7
Najniższa cena204,63 zł
Wyzsza cena917,70 zł
Pierwszy wyjazd04:05
Ostatni wyjazd20:11
Dystans452,12 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdWiedeń
PrzewoźnicyPKP, ÖBBWięcej

Pociąg Bilety od Łódź do Vienna

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Wiedeń na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Wiedeń. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Wiedeń?

Średnia cena biletów kolejowych z Łódź do Wiedeń to 448,56 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Wiedeń kosztują około 204,63 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Wiedeń?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Łódź - Wiedeń.

Ile zajmuje podróż z Łódź do Wiedeń i kiedy odjeżdżają pociągi?

Dotarcie do Wiedeń zajmie Ci 11 godz. i 9 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Łódź o 04:05, a ostatni o 20:11'. Średnia długość podróży to 11 godz. i 9 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Wiedeń w ciągu 7 godz. i 40 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 04:05, a ostatni o 20:11.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Łódź do Wiedeń?

Możesz pojechać pociągiem do Wiedeń z , który przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Łódź do Wiedeń jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Wiedeń z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 7 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Wiedeń z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Vienna

Tanie bilety pociąg od Łódź do Wiedeń
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Wiedeń.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Wiedeń, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Wiedeń.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Vienna

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 152,39 zł do 486,83 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 69% na swojej podróży!

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Wiedeń

Podróżując pociągiem do Wiedeń, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

ÖBB oznacza Österreichische Bundesbahnen, czyli Austriackie Koleje Federalne. ÖBB obsługuje pociągi pasażerskie w całej Austrii i poza nią, z połączeniami do krajów sąsiednich, takich jak Niemcy, Szwajcaria, Włochy i Czechy. ÖBB słynie z wysokiej jakości usług, nowoczesnych pociągów i rozbudowanej sieci kolejowej.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Wiedeń

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Wiedeń.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP, ÖBB and LOT od Łódź do Wiedeń
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Wiedeń przez train.
Udogodnienia PKP ÖBB LOT RegioJet
quiet_zone Strefa Ciszy check check cross check
wifi WiFi check check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check cross check
luggage Bagaż check check check check
accessibility Dostępność check check cross check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check check
air_con Klimatyzacja check check cross check
bicycle Rower check check cross check
sleeper_couchette Podkład cross check cross cross

Łódź do Wiedeń Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
31.65kg
Autobus
33.91kg
Lot
90.42kg
Samochód
72.34kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Wiedeń? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Wiedeń wynoszą 31.65kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Wiedeń? Podróżując pociągiem między Łódź a Wiedeń, zaoszczędzisz 58.77kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.26kg w porównaniu z autobusem i 40.69kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Wiedeń?
Bilet pociąg z Łódź do Wiedeń to 448,56 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 204,63 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Wiedeń?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Wiedeń, to 204,63 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Wiedeń przez pociąg?
Łódź do Wiedeń to 452,12 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Wiedeń?
Łódź do Wiedeń to średnio 11 godz. i 9 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 7 godz. i 40 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Wiedeń?
Łódź do Wiedeń jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail PKP, ÖBB, LOT and RegioJet świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Wiedeń?
Łódź do Wiedeń ma średnio 7 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Wiedeń?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Wiedeń rozpoczyna się pod adresem 04:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Wiedeń?
Najnowszy pociąg od Łódź do Wiedeń odchodzi o 20:11. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Wiedeń?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 204,63 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Łódź do Wiedeń?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Łódź, aby przejść do Wiedeń. Możesz przejść z Łódź Chojny, Lodz Bus Station and Łódź Fabryczna i możesz dotrzeć do Wien Hütteldorf, Wien Praterstern, Wien Mitte, Wien Westbahnhof, Wien Matzleinsdorfer Platz, Wien Hauptbahnhof, Wien Quartier Belvedere, Wien Meidling and Vienna Erdberg.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Wiedeń przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Wiedeń to 7 godz. i 40 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Wiedeń?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Wiedeń.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Wiedeń przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Wiedeń generuje 31.65kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Wiedeń

Powiązane trasy

Inne popularne trasy