Pociąg Łódź - Karlsruhe ceny od 287,18 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
287,18 zł

Łódź do Karlsruhe przez pociąg

Podróż z Łódź do Karlsruhe przez pociąg wynosi 842,87 km i zajmuje 16 godz. i 21 min. Dziennie odbywa się 117 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:55, a ostatnim o 23:55. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Karlsruhe przez pociąg za jedyne 287,18 zł lub aż 904,66 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 287,18 zł.

Najniższa cena287,18 zł
Czas trwania podróży16 godz. i 21 min
Połączenie dziennie117
Najniższa cena287,18 zł
Wyzsza cena904,66 zł
Pierwszy wyjazd00:55
Ostatni wyjazd23:55
Dystans842,87 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdKarlsruhe
PrzewoźnicyŁódzka Kolej Aglomeracyjna, ÖBB - Interregio (IR)Więcej

Pociąg Bilety od Łódź do Karlsruhe

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Karlsruhe

Tanie bilety pociąg od Łódź do Karlsruhe
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Karlsruhe.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Karlsruhe, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Karlsruhe.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Karlsruhe

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Karlsruhe

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Karlsruhe można znaleźć już za 264,00 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 312,34 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 421,74 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Karlsruhe

Podróżując pociągiem do Karlsruhe, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

EuroNight to rodzaj międzynarodowego nocnego pociągu, który działa w Europie. Jest obsługiwany przez różne krajowe przedsiębiorstwa kolejowe i oferuje wygodne miejsca do spania, wagony restauracyjne i inne udogodnienia dla pasażerów podróżujących na duże odległości. Pociągi EuroNight zazwyczaj kursują między głównymi miastami w różnych krajach, takimi jak Paryż i Berlin lub Wiedeń i Budapeszt. Często są popularnym wyborem dla podróżnych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze, łącząc koszty transportu i zakwaterowania. Jednak w ostatnich latach wiele tras EuroNight zostało przerwanych lub zastąpionych pociągami dużych prędkości, ponieważ spadł popyt na podróże nocne.

Pociągi Eurocity (EC) są specjalnie zaprojektowane do podróży na krótkich i długich dystansach, łącząc główne miasta w różnych krajach europejskich w ramach rozległych międzynarodowych usług kolejowych. Pociągi Eurocity (EC) są obsługiwane przez szereg krajowych przedsiębiorstw kolejowych w całej Europie, w tym Deutsche Bahn (Niemcy), SNCF (Francja), Trenitalia (Włochy), SBB (Szwajcaria) i ÖBB (Austria). Usługa Eurocity (EC) oferuje regularne rozkłady jazdy i dogodne połączenia między znanymi miastami, takimi jak Paryż, Berlin, Mediolan i Wiedeń.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Flixtrain to europejska tania kolej pasażerska, która oferuje niedrogie i wygodne podróże pociągiem do różnych miejsc w całych Niemczech. Jest własnością i jest zarządzana przez FlixMobility, spółkę macierzystą FlixBus, która jest popularną usługą transportu autobusowego w Europie. Flixtrain obsługuje kilka tras, między innymi z Berlina do Stuttgartu, Berlina do Kolonii i Hamburga do Kolonii.

ÖBB Nightjet, obsługiwany przez Austriackie Koleje Federalne (ÖBB), oferuje nocne podróże pociągiem między głównymi miastami europejskimi, zapewniając wygodny i komfortowy sposób podróżowania w nocy. Pociągi Nightjet są wyposażone w kabiny sypialne, kuszetki i siedzenia, oferując pasażerom wygodny i wygodny sposób podróżowania na duże odległości podczas snu. Usługa działa w całej Austrii i obejmuje kraje sąsiednie, takie jak Niemcy, Szwajcaria, Włochy i Czechy.

TGV inOui, która zastępuje tradycyjne usługi TGV, oferując współczesną modernizację, to szybka kolej obsługiwana przez Francuskie Koleje Narodowe, SNCF, która ułatwia zwiedzanie około 50 miejsc w sąsiednich krajach, takich jak Belgia, Niemcy i Hiszpania. TGV inOUI został zaprojektowany, aby zapewnić podróżującym większy komfort i elastyczność dzięki takim funkcjom, jak przestronne siedzenia, Wi-Fi i usługi cateringowe. Łączy główne miasta we Francji i zapewnia szybki, wygodny i komfortowy sposób podróżowania.

Express InterCity to rodzaj usługi kolejowej, która kursuje w wielu krajach na całym świecie. Został zaprojektowany w celu zapewnienia szybkiego i wydajnego transportu między głównymi miastami, z ograniczoną liczbą przystanków po drodze. Pociągi Express InterCity zazwyczaj oferują udogodnienia, takie jak wygodne siedzenia, klimatyzację oraz posiłki i napoje na pokładzie. Mogą również oferować miejsca siedzące w pierwszej klasie lub klasie biznes dla pasażerów, którzy chcą dodatkowego komfortu i udogodnień. Pociągi Express InterCity są często wybierane przez osoby podróżujące w interesach, turystów i osoby dojeżdżające do pracy, które potrzebują szybko i wygodnie podróżować między miastami.

Eurocity to transgraniczna usługa kolejowa, która łączy główne miasta w Europie. Jest to wspólne przedsięwzięcie krajowych spółek kolejowych w różnych krajach, takich jak Deutsche Bahn w Niemczech, SNCF we Francji i SBB w Szwajcarii. Pociągi Eurocity oferują pasażerom komfortowe i wygodne opcje podróżowania, z udogodnieniami, takimi jak klimatyzacja, wagony restauracyjne i Wi-Fi. Usługa działa według regularnego rozkładu i zapewnia połączenia między takimi miastami jak Paryż, Berlin, Mediolan i Wiedeń. Pociągi Eurocity są popularnym wyborem dla podróżnych, którzy chcą zwiedzić wiele miejsc w Europie bez kłopotów związanych z prowadzeniem samochodu lub lataniem.

Regional Express (Rex) to australijska linia lotnicza obsługująca regularne loty regionalne do ponad 60 miejsc w całej Australii. Linia lotnicza została założona w 2002 roku i ma swoją siedzibę w Mascot w Nowej Południowej Walii. Rex obsługuje flotę ponad 60 samolotów, w tym turbośmigłowe Saab 340 i odrzutowce Boeing 737-800NG. Głównym celem linii lotniczej jest zapewnienie niedrogich podróży lotniczych społecznościom regionalnym, z silnym naciskiem na bezpieczeństwo, niezawodność i obsługę klienta. Rex oferuje również program lojalnościowy Rex Business Flyer i współpracuje z innymi liniami lotniczymi, takimi jak Qantas i Virgin Australia.

Interregio (IR) to rodzaj pociągu ekspresowego w Europie, który kursuje na trasach średniodystansowych. To krok poniżej szybkich pociągów InterCity (IC), a powyżej pociągów regionalnych. Są często używane do dojazdów do pracy i podróży służbowych, a także podróży rekreacyjnych. Pociągi Interregio są obsługiwane przez różne krajowe przedsiębiorstwa kolejowe w Europie, w tym Deutsche Bahn w Niemczech, ÖBB w Austrii i SBB w Szwajcarii.

Regionalbahn to rodzaj pociągu w Niemczech, który kursuje na trasach regionalnych, łącząc mniejsze miejscowości z większymi. Pociągi te są zwykle wolniejsze niż pociągi międzymiastowe, ale robią więcej przystanków i są tańsze. Pociągi Regionalbahn są obsługiwane przez różne firmy, w tym Deutsche Bahn, i oferują bilety jednodniowe i wielodniowe. Z pociągów często korzystają osoby dojeżdżające do pracy i turyści, którzy chcą zwiedzić okolicę i mniejsze miejscowości.

Choć nie tak szybkie jak szybkie pociągi ICE, pociągi InterCity Deutsche Bahn rozwijają prędkość do 200 km/h, oferując przestronne wagony i lokale gastronomiczne. Obsługujące liczne trasy w Niemczech, takie jak Kolonia-Hamburg, pociągi te kursują również do miejsc międzynarodowych, w tym do Amsterdamu i Luksemburga. Na niektórych trasach kursują nawet pociągi piętrowe.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Karlsruhe

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez EuroCity, FlixTrain I Nightjet podczas podróży od Łódź do Karlsruhe.

Second Class

W pociągach Eurocity Deutsche Bahn bilet drugiej klasy gwarantuje tańszą podróż. Podczas podróży możesz korzystać z podstawowych udogodnień, takich jak gniazdka elektryczne, klimatyzacja i wagon barowy.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Jeśli chcesz cieszyć się podróżą w spokojniejszy sposób dzięki dodatkowym usługom, takim jak regulowane siedzenia, więcej miejsca na nogi, usługi cateringowe i wybór miejsca, możesz zdecydować się na bilety pierwszej klasy w pociągach Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Standard

Bilet standardowy na FlixTrain to bilet normalny/bilet drugiej klasy. Bilet standardowy Flixtrain zapewnia wygodne miejsce, gwarantowane Wi-Fi, dostęp do gniazdek elektrycznych oraz jeden bagaż podręczny i jeden rejestrowany z ograniczeniami dotyczącymi rozmiaru.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
bicycle Rower

Sleeper cabin

To najwygodniejsze bilety Nightjet z pojedynczymi, podwójnymi lub potrójnymi przedziałami z łóżkami, kocami i poduszkami zapewniającymi spokojny sen.
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Couchette

Bilety te stanowią tańszą opcję podróży nocnych, z łóżkami piętrowymi we wspólnych przedziałach, które mogą pomieścić do 6 pasażerów.
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Seated carriage

Bilety te idealnie nadają się na krótsze podróże w ciągu dnia, oferują wygodne siedzenia w klimatyzowanych wagonach.
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Second Class (The essentials)

Aby zapewnić praktyczną i niedrogą podróż, TGV INOUI oferuje dwie taryfy biletów drugiej klasy: Prems Second, niedrogą opcję i The Second, klasyczną drugą klasę. Obydwa produkty mogą zostać wymienione i zwrócone pod pewnymi warunkami. Bilety Prem są idealne, jeśli szukasz najniższych cen, zaczynając od zaledwie 15 € i można je rezerwować z maksymalnie 4-miesięcznym wyprzedzeniem.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class (The comfort)

Bilety pierwszej klasy przeniosą Twoją podróż na wyższy poziom, oferując większy komfort i ekskluzywne korzyści, w tym możliwość wyboru miejsc w Cichej Strefie. Ponadto bilet ten zapewnia elastyczność rezerwacji i zapewnia dodatkowe korzyści w ramach funkcji drugiej klasy.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Business Première (The flexibility)

Business Première oferuje korzyści premium, takie jak bezpłatna wymiana lub zwrot pieniędzy oraz ekskluzywne udogodnienia, w tym zaawansowaną sieć Wi-Fi i dostęp do poczekalni Grand Voyageur, a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu elastyczności rezerwacji.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Second Class

Druga klasa Deutshce Bahn zapewnia wygodną podróż dzięki standardowemu rozmieszczeniu miejsc z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, gniazdkiem elektrycznym i. Pasażerowie drugiej klasy mogą kupić jedzenie i napoje w wagonie barowo-bistro lub wagonie restauracyjnym.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Podróż Pierwszą Klasą Deutsche Bahn zapewnia luksusowe wrażenia dzięki wygodnym siedzeniom i wielu udogodnieniom, takim jak przestronne siedzenia z indywidualną obsługą na miejscu i ekskluzywnym dostępem do saloników na głównych stacjach. Pasażerom pierwszej klasy zamówienia mogą zostać dostarczone na swoje miejsca, a jeśli nie chcesz czekać, możesz zjeść obiad w wagonie restauracyjnym lub kupić jedzenie i napoje w wagonie barowo-bistro.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Second Class

W pociągach SBB Intercity, oprócz podstawowych udogodnień dostępnych na bilecie drugiej klasy, dostępna jest Strefa Rodzinna, specjalnie zaprojektowana z myślą o komforcie dla rodzin z dziećmi. Jeśli w podróży zgłodniejesz, możesz zjeść smaczny posiłek w wagonie restauracyjnym.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

W pierwszej klasie SBB Intercity możesz skorzystać z osobistego gniazdka elektrycznego, wygodniejszych foteli i większej przestrzeni bagażowej. Niektóre pociągi IC oferują również strefy ciszy i obszary biznesowe.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn stopniowo dodaje bezpłatne WiFi do swoich pociągów EC.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
W pociągach EC DB znajdują się niedawno zmodernizowane wagony wyposażone w gniazdka elektryczne.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach DB Eurocity możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności pomaga przy wsiadaniu i wysiadaniu z pociągu oraz przy przesiadaniu się do pociągu. Ponadto personel jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania lub zapewnić wsparcie, aby zapewnić bezproblemową podróż.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach EC zjedz posiłek w restauracji pokładowej lub zjedz szybką przekąskę w bistro. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne posiłki na swoim miejscu. DB zapewnia różnorodne dania z lokalnych źródeł, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi EC DB mogą teraz pochwalić się zmodernizowanymi, klimatyzowanymi wagonami.
wifi WiFi open icon close icon
Połącz się bez wysiłku z FlixTrain i ciesz się darmową siecią Wi-Fi, niezależnie od tego, czy nadrabiasz zaległości w pracy, rozmawiasz czy po prostu przeglądasz strony.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Trzymaj urządzenia naładowane i gotowe. Fotele FlixTrain są wyposażone w gniazdka elektryczne i gniazda USB.
luggage Bagaż open icon close icon
Dla Twojego bezpieczeństwa i wygody wszystkich osób na pokładzie FlixBus umożliwia zabranie jednej torby podręcznej, która powinna zmieścić się pod siedzeniem lub w schowku nad głową. Możesz także mieć jedną sztukę bagażu rejestrowanego, ale upewnij się, że możesz ją załadować i rozładować samodzielnie oraz przechowywać ją nad głową lub pod siedzeniem. Upewnij się, że Twój bagaż nie jest nieporęczny i nie stwarza zagrożenia dla innych. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy będziesz pilnował swoich rzeczy podczas podróży.
accessibility Dostępność open icon close icon
FlixTrain stawia na komfort dla wszystkich. Pasażerowie mający problemy z poruszaniem się mogą zarezerwować wyznaczone miejsca i skorzystać z bezpłatnego transportu w postaci składanych wózków inwalidzkich i urządzeń ułatwiających poruszanie się. Skontaktuj się z FlixTrain, aby uzyskać niezbędną pomoc.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Chociaż FlixTrain nie oferuje cateringu na pokładzie, możesz zabrać ze sobą własne przekąski i napoje.
bicycle Rower open icon close icon
Dzięki FlixTrain możesz spakować dodatkową sztukę bagażu, ale warto zarezerwować wcześniej, ponieważ miejsce w pociągu jest ograniczone. Masz sprzęt sportowy lub duży instrument muzyczny? Oni też są mile widziani, choć może obowiązywać dodatkowa opłata. Jeśli jeździsz rowerem, możesz zaparkować rower w określonych miejscach za jedyne 9 euro, ale upewnij się, że ma standardowy rozmiar i nie zawiera dodatkowych elementów. Pamiętaj, aby zarezerwować miejsce dla swojego roweru wcześniej, gdyż miejsce szybko się zapełnia
wifi WiFi open icon close icon
Usługa Wi-Fi jest obecnie niedostępna w Nighthet.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Przedziały prywatne są dostępne w samolotach ÖBB Nightjet. W wagonach kuszetkowych może podróżować 1-6 osób (1-3 osoby dorosłe; maks. 5 dzieci do 14. roku życia) po niskiej, stałej stawce. Ponadto, dla wygody wszystkich, w godzinach od 22:00 do 8:00 obowiązuje cisza nocna. W tym okresie główne oświetlenie w części sypialnej i kuszetkowej powinno być wyłączone.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Oprócz standardowych gniazdek, nowy Nightjet oferuje stacje ładowania USB i indukcyjne.
luggage Bagaż open icon close icon
Podróżując pociągiem ÖBB Nightjet, możesz zabrać ze sobą tylko jedną walizkę i jedną sztukę bagażu podręcznego. Upewnij się, że Twój bagaż jest przechowywany w sposób, który nie powoduje niedogodności ani nie przeszkadza innym. Pamiętaj o wytycznych dotyczących przechowywania bagażu: Przedmioty, które łatwo można schować, należy umieścić na półkach nad głową, natomiast większe bagaże należy umieścić pod siedzeniem lub w wyznaczonych półkach na bagaż. Dla bezpieczeństwa wszystkich należy zawsze utrzymywać czyste przejścia, drzwi i drogi ewakuacyjne.
accessibility Dostępność open icon close icon
Na niektórych trasach dostępne są autokary z przedziałami przystosowanymi dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich i pobliskimi toaletami, w których zmieści się pasażer z wózkiem inwalidzkim i osoba towarzysząca.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Podróżujący autokarem dziennym mogą kupić przekąski i napoje u personelu pokładowego. Posiadacze biletów na kuszetkę otrzymują wodę mineralną i wiedeńskie śniadanie. Pasażerowie kabiny sypialnej otrzymują powitalnego drinka, wieczorną przekąskę, wodę mineralną i dostosowane do indywidualnych potrzeb śniadanie. Szczegółowe życzenia dietetyczne dotyczące posiłków Nightjet należy przesłać e-mailem co najmniej 72 godziny przed odlotem.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Każdy przedział w wagonach sypialnych, kuszetkowych i siedzących jest wyposażony w indywidualne sterowanie klimatyzacją.
bicycle Rower open icon close icon
W samolotach Nightjet łączących Niemcy, Austrię i Szwajcarię rowery są mile widziane po okazaniu specjalnego biletu i rezerwacji. ÖBB Nightjet umożliwia także przewóz towarów takich jak wózki dziecięce i instrumenty muzyczne. Skorzystaj z usługi ÖBB, aby przewieźć rowery na terenie Austrii. Rowery składane są bezpłatne, jeśli ich wymiary nie przekraczają 110 cm x 80 cm x 40 cm. Upewnij się, że akumulatory rowerów elektrycznych są naładowane i pamiętaj, że rowery nie mogą wsiadać do autobusów podczas przerw w ruchu kolejowym.
wifi WiFi open icon close icon
W pociągach TGV INOUI możesz korzystać z bezpłatnego Wi-Fi przez całą podróż. Niezależnie od tego, czy pracujesz, odpowiadasz na e-maile, czy nurkujesz w centrum rozrywki TGV INOUI, mamy dla Ciebie wsparcie.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Z biletem Business Premiere wsiądź do ekskluzywnego autokaru zaprojektowanego z myślą o komforcie. To Twój cichy azyl, idealny zarówno do pracy, jak i relaksu.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Każde miejsce w TGV inOUI jest pełne mocy! Mając do dyspozycji gniazdko, będziesz zawsze naładowany i gotowy.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach TGV INOUI możesz zabrać ze sobą tyle bagażu, ile udźwigną Twoje ręce i nogi, pamiętaj jednak o odpowiednim oznakowaniu własnego bagażu. Torebki i małe przedmioty najlepiej przechowywać na wysokości stóp lub pod siedzeniem; cięższe elementy należy umieścić w dostępnym rogu wagonu lub wzdłuż jego środkowego przejścia.
accessibility Dostępność open icon close icon
Osobom mającym problemy z poruszaniem się TGV INOUI oferuje usługę „Accès Plus”. Zapewnia to dedykowaną pomoc ze stacji bezpośrednio do siedzenia pociągu. Zaleca się, aby pasażerowie skontaktowali się z „Accès Plus” po zabezpieczeniu biletów i upewnili się, że rezerwacji dokonano co najmniej 48 godzin przed planowanym odlotem.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Pasażerowie TGV INOUI mogą liczyć na szeroki wybór potraw i napojów. Pociąg oferuje wyselekcjonowany wybór, który zaspokoi różnorodne podniebienia.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Zachowaj spokój i wygodę. Wszystkie pociągi TGV inOUI są klimatyzowane, co zapewnia przyjemną podróż niezależnie od pogody na zewnątrz.
bicycle Rower open icon close icon
W przypadku rowerów nieskładanych (10 EUR) w wybranych pociągach TGV INOUI wymagana jest rezerwacja. Rowery składane o wymiarach poniżej 130 x 90 cm można przewozić jako bagaż podręczny w każdym pociągu TGV INOUI. Zdemontowane rowery można zabrać bez rezerwacji, jeśli są przechowywane w torbie rowerowej o wymiarach poniżej 130 x 90 cm. Deski wodne lub snowboardy, składane hulajnogi i instrumenty muzyczne można przewozić jako bagaż podręczny, jeśli znajdują się w torbie transportowej o wymiarach poniżej 130 x 90 cm.
wifi WiFi open icon close icon
W pociągach ICE możesz korzystać z bezpłatnego Wi-Fi i portalu ICE, gdzie znajdziesz filmy, programy telewizyjne, audiobooki, gry i materiały do czytania.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Szukaj spokoju w ICE Frankfurt w autokarze 21 (druga klasa) i autokarze 28/29 (pierwsza klasa). Na ICE 104/105 Basel jest to autokar 31 (druga klasa) i autokar 38/39 (pierwsza klasa).
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Bądź naładowany dzięki gniazdku elektrycznemu dostępnemu na każde dwa miejsca w pociągu.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach ICE można przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Aby uzyskać pomoc przy wsiadaniu, przesiadaniu pociągu lub w przypadku innych pytań, skontaktuj się z Działem Mobilności DB. Personel jest zawsze gotowy do pomocy i zapewnienia płynnej podróży.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Dzięki ICE możesz wybierać pomiędzy pełnym menu w restauracji pokładowej lub szybkimi przekąskami w bistro. Pasażerom Pierwszej Klasy bezpłatne posiłki i napoje serwowane są bezpośrednio na Twoje miejsce. Zróżnicowane menu DB, aktualizowane co kwartał, obejmuje dania lokalne oraz dania wegetariańskie/wegańskie.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi ICE nie tylko oferują klimatyzację, ale także wprowadzają innowacje w postaci przyjaznych dla środowiska systemów, które zarówno chłodzą, jak i ogrzewają przy użyciu naturalnych czynników chłodniczych.
bicycle Rower open icon close icon
W pociągach Deutsche Bahn upewnij się, że jest on zdemontowany i dobrze zapakowany w futerał lub pokrywę z etykietą z Twoim imieniem i nazwiskiem, a będziesz mógł go bezpłatnie wnieść na pokład. Dozwolony jest także jeden bagaż zwykły i jeden bagaż podręczny. Upewnij się tylko, że Twój rower nie przeszkadza innym podróżnym ani nie blokuje przejść. Uwaga: rowery specjalne nie są dozwolone, ale jeśli podróżujesz za granicę, nie musisz się martwić ograniczeniami w godzinach szczytu.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn udostępnia bezpłatne Wi-Fi w swoich pociągach IC, a niektóre już oferują tę usługę.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Wszystkie siedzenia w obu klasach są wyposażone w gniazda zasilania w pociągach DB IC.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach IC możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności Deutsche Bahn zapewnia pomoc przy wsiadaniu i wysiadaniu oraz przesiadce kolejowej. Personel jest do dyspozycji, aby odpowiedzieć na pytania i zapewnić bezproblemową podróż.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi międzymiastowe mają sekcje klimatyzowane.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach DB IC dostępna jest restauracja serwująca posiłki lub bistro z przekąskami. Można zjeść w bistro lub na miejscu. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne jedzenie na swoim miejscu. Menu się zmienia, ale zawsze zawiera lokalne potrawy, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
bicycle Rower open icon close icon
W przypadku pociągów IC w przypadku rowerów wymagany jest bilet i rezerwacja, która jest wliczona w cenę rezerwacji. Rowery są zazwyczaj przechowywane w wagonach drugiej klasy, chociaż miejsce może znajdować się gdzie indziej.
Usługi na pokładzie ÖBB - Interregio (IR), Ostdeutsche Eisenbahn and TGV inOui od Łódź do Karlsruhe
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Karlsruhe przez train.
Udogodnienia ÖBB - Interregio (IR) Ostdeutsche Eisenbahn TGV inOui EuroNight DB - EuroCity Express (ECE) Nightjet DB - Regionalbahn DB - Intercity Koleje Wielkopolskie DB - InterCity Express (ICE) FlixTrain Koleje Dolnośląskie EuroCity DB - Regional Express Twoje Linie Kolejowe FlixBus Mitteldeutsche Regiobahn
quiet_zone Strefa Ciszy check check check check check check check cross check check check check check check check cross check
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Bagaż check cross check cross cross check check check cross check check cross check cross cross check cross
accessibility Dostępność check check check check check check check cross check check check check check check check cross check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check check check check check check check check check check check check check check check
air_con Klimatyzacja check check check check check check check cross check check check check check check check check check
bicycle Rower check check check check check check check cross check check check check check check check cross check
sleeper_couchette Podkład check check check check check check check cross check check check check check check check cross check

Łódź do Karlsruhe Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
59kg
Autobus
63.22kg
Lot
168.57kg
Samochód
134.86kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Karlsruhe? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Karlsruhe wynoszą 59kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Karlsruhe? Podróżując pociągiem między Łódź a Karlsruhe, zaoszczędzisz 109.57kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 4.22kg w porównaniu z autobusem i 75.86kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Karlsruhe?
Bilet pociąg z Łódź do Karlsruhe to 604,12 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 287,18 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Karlsruhe?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Karlsruhe, to 287,18 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Karlsruhe przez pociąg?
Łódź do Karlsruhe to 842,87 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Karlsruhe?
Łódź do Karlsruhe to średnio 16 godz. i 21 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 11 godz. i 35 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Karlsruhe?
Łódź do Karlsruhe jest obsługiwany przez operatorów 22. Możesz znaleźć na Virail Łódzka Kolej Aglomeracyjna, ÖBB - Interregio (IR), Ostdeutsche Eisenbahn, TGV inOui, EuroNight, DB - EuroCity Express (ECE), SWEG Bahn Stuttgart, Nightjet, DB - Regionalbahn, DB - Flughafen-Express (FEX), ÖBB - Railjet Xpress, DB - Intercity, Koleje Wielkopolskie, DB - InterCity Express (ICE), FlixTrain, Koleje Dolnośląskie, EuroCity, DB - Regional Express, Twoje Linie Kolejowe, Trilex - Die Länderbahn, Go-Ahead Baden-Württemberg, FlixBus and Mitteldeutsche Regiobahn świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Karlsruhe?
Łódź do Karlsruhe ma średnio 117 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Karlsruhe?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Karlsruhe rozpoczyna się pod adresem 00:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Karlsruhe?
Najnowszy pociąg od Łódź do Karlsruhe odchodzi o 23:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Karlsruhe?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 287,18 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Karlsruhe przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Karlsruhe to 11 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Karlsruhe?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Karlsruhe.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Karlsruhe przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Karlsruhe generuje 59kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Karlsruhe

Powiązane trasy

Inne popularne trasy