Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Łódź
z 6,66 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 26,47 zł
Czas podróży 1 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 33
Pierwszy odjazd 04:40
Ostatni odjazd 23:20
Odległość 118 km

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Łódź na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Warszawa do Łódź?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Warszawa do Łódź za jedyne 26,47 zł, podczas gdy średnia cena to 31,74 zł.

Pociągi z Warszawa do Łódź: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Łódź pociągiem, możesz polegać na Rozklad, SBB, POLREGIO and PKP. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
30,18 zł 30,22 zł 30,77 zł 31,74 zł 34,64 zł Więcej Więcej
Więcej 20,36 zł 27,16 zł 27,16 zł 27,16 zł Więcej Więcej
13,60 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Łódź

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Łódź i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Łódź zabiera średnio 1 h 26 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 03:23, a ostatni wyjeżdża z Warszawa o 23:20.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Łódź i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Łódź odjeżdzają z Warszawa ze stacji Gare centrale de Varsovie, Warsaw - Zachodni, Warszawa - wschodnia stacja kolejowa and Warszawa Centralna i przyjeżdźają na stację Lódź - Fabryczna, Łódź - Kaliska and Łódź - Widzew.

Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Warszawa oraz Łódź, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Łódź z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 23.5 połączeń. Zauważ, że trasy 23.5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Łódź, dostepnych jest 23.5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 23.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.