Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Łódź
z 6,84 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 26,06 zł
Czas podróży 1 h 31 min
Połączenia dla każdego dnia 146
Pierwszy odjazd 05:15
Ostatni odjazd 23:16
Odległość 118 km

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Łódź na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Warszawa do Łódź?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Warszawa do Łódź za jedyne 26,06 zł, podczas gdy średnia cena to 32,65 zł.

Pociągi z Warszawa do Łódź: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Łódź pociągiem, możesz polegać na Rozklad, SBB, POLREGIO and PKP. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
30,23 zł 31,31 zł 31,31 zł 31 zł Więcej 31 zł 35 zł
12,47 zł 12,47 zł 13,60 zł Więcej Więcej 14,74 zł 7,94 zł

Pociągi z Warszawa do Łódź

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Łódź i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Łódź zabiera średnio 1 h 26 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 03:35, a ostatni wyjeżdża z Warszawa o 23:16.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Łódź i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Łódź odjeżdzają z Warszawa ze stacji Warszawa - wschodnia stacja kolejowa, Warszawa Centralna railway station, Warsaw - Zachodni and Warszawa Centralna i przyjeżdźają na stację Lódź - Fabryczna, Łódź - Widzew and Łódź - Kaliska.

Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Warszawa oraz Łódź, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Łódź z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 85 połączeń. Zauważ, że trasy 85 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Łódź, dostepnych jest 85 połączeń. Zauważ, że wszystkie 85 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.