Pociąg Warszawa - Łódź ceny od 23,28 zł

Rozpocząć z
23,28 zł

Warszawa do Łódź przez pociąg

Podróż z Warszawa do Łódź przez pociąg wynosi 118,62 km i zajmuje 1 godz. i 23 min. Dziennie odbywa się 19 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:15, a ostatnim o 22:58. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Łódź przez pociąg za jedyne 23,28 zł lub aż 103,36 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 23,28 zł.

Najniższa cena23,28 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 23 min
Połączenie dziennie19
Najniższa cena23,28 zł
Wyzsza cena103,36 zł
Pierwszy wyjazd04:15
Ostatni wyjazd22:58
Dystans118,62 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdŁódź
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Warsaw do Łódź

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Tanie bilety na pociąg z Warszawa do Łódź na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WarszawaX do Łódź. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Warszawa do Łódź?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Warszawa do Łódź za 23,28 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Łódź kosztują około 63,55 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Łódź?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Łódź oferowane przez .

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Warszawa do Łódź?

Pierwszy pociąg do Łódź odjeżdża o 04:15, a ostatni o 22:58. Aby dostać się z Warszawa do Łódź pociągiem, będziesz potrzebował 1 godz. i 23 min. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w 1 godz. i 5 min, ale średnio zabiera to 1 godz. i 23 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Warszawa do Łódź?

Możesz pojechać pociągiem do Łódź z , który przyjeżdża na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Łódź z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 19 połączeń. Zauważ, że trasy 19 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Łódź na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Warszawa do Łódź jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Łódź, dostepnych jest 19 połączeń. Zauważ, że wszystkie 19 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Łódź

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Łódź
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Łódź.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Łódź, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Łódź.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Łódź

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 35,80 zł do 112,26 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 68% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Łódź

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Łódź można znaleźć już za 18,67 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 36,70 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 56,06 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Łódź

Podróżując pociągiem do Łódź, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Warszawa do Łódź

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Warszawa do Łódź.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Warszawa do Łódź
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Łódź przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Warszawa do Łódź Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
8.3kg
Autobus
8.9kg
Lot
23.72kg
Samochód
18.98kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Łódź? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Łódź wynoszą 8.3kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Łódź? Podróżując pociągiem między Warszawa a Łódź, zaoszczędzisz 15.42kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.6kg w porównaniu z autobusem i 10.68kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Łódź?
Bilet pociąg z Warszawa do Łódź to 63,55 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 23,28 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Łódź?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Łódź, to 23,28 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Łódź przez pociąg?
Warszawa do Łódź to 118,62 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Łódź?
Warszawa do Łódź to średnio 1 godz. i 23 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 5 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Łódź?
Warszawa do Łódź jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Łódź?
Warszawa do Łódź ma średnio 19 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Łódź?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Łódź rozpoczyna się pod adresem 04:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Łódź?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Łódź odchodzi o 22:58. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Łódź?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 23,28 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Warszawa do Łódź?
Istnieją stacje 6, z których możesz wyjechać z Warszawa, aby przejść do Łódź. Możesz przejść z Warszawa Służewiec, Warszawa Zachodnia, Warszawa Wschodnia, Warszawa, Metro Marymont and Warsaw Młociny i możesz dotrzeć do Łódź Chojny, Lodz Bus Station and Łódź Fabryczna.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Łódź?
Istnieje średnio 19 z Warszawa, aby przejść do Łódź.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Łódź przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Łódź to 1 godz. i 5 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Łódź?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Łódź.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Łódź przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Łódź generuje 8.3kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Łódź

Powiązane trasy

Inne popularne trasy