Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Łódź

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Łódź

Szczegóły podróży

Czas podróży 3 h 46 min
Połączenia dla każdego dnia 104
Pierwszy odjazd: 00:00
Ostatni odjazd: 23:00
Odległość 118km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Warszawa do Łódź

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Łódź?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Warszawa - Łódź.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Łódź?

Cena biletu Warszawa - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
32 zł18 zł16 zł16 zł Więcej 16 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 14 zł Więcej

Pociągi z Warszawa do Łódź


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Warszawa oraz Łódź, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Łódź?

Możesz pojechać pociągiem do Łódź z Warszawa Wschodnia, który przyjeżdża na stację Łódź Żabieniec.

Ile połączeń z Warszawa do Łódź jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 104 połączeń kolejowych do Łódź z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest 9 połączeń bezpośrednich i 95 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Łódź na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Łódź z Warszawa, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 104 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 95 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 9 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają pociągi do Łódź i ile trwa podróż?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w 2 hours and 14 minutes, ale średnio zabiera to 4 hours and 57 minutes.