Pociąg Łódź - Kutno ceny od 22,12 zł

Rozpocząć z
22,12 zł

Łódź do Kutno przez pociąg

Podróż z Łódź do Kutno przez pociąg wynosi 53,97 km i zajmuje 1 godz. i 5 min. Dziennie odbywa się 10 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:16, a ostatnim o 20:51. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Kutno przez pociąg za jedyne 22,12 zł lub aż 34,92 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 22,12 zł.

Najniższa cena22,12 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 5 min
Połączenie dziennie10
Najniższa cena22,12 zł
Wyzsza cena34,92 zł
Pierwszy wyjazd06:16
Ostatni wyjazd20:51
Dystans53,97 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdKutno
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Łódź do Kutno

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Kutno na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Kutno. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Kutno?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Łódź do Kutno za 22,12 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Kutno kosztują około 26,96 zł.

Pociągi z Łódź do Kutno: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Kutno oferowane przez .

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Kutno?

Przejazd między Łódź a Kutno zajmuje 1 godz. i 5 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:16, a ostatni o 20:51. Podróż pociągiem do Kutno zabiera średnio 1 godz. i 5 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 0 godz. i 56 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:16, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 20:51.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Kutno?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Łódź do Kutno jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Kutno z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 10 połączeń. Zauważ, że trasy 10 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kutno na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Łódź do Kutno jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Łódź do Kutno, dostepnych jest 10 połączeń. Zauważ, że wszystkie 10 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Kutno

Tanie bilety pociąg od Łódź do Kutno
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Kutno.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Kutno, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Kutno.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Kutno

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Kutno

Podróżując pociągiem do Kutno, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Kutno

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Kutno.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Łódź do Kutno
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Kutno przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Łódź do Kutno Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
3.78kg
Autobus
4.05kg
Lot
10.79kg
Samochód
8.63kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Kutno? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Kutno wynoszą 3.78kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Kutno? Podróżując pociągiem między Łódź a Kutno, zaoszczędzisz 7.01kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.27kg w porównaniu z autobusem i 4.85kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Kutno?
Bilet pociąg z Łódź do Kutno to 26,96 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 22,12 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Kutno?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Kutno, to 22,12 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Kutno przez pociąg?
Łódź do Kutno to 53,97 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Kutno?
Łódź do Kutno to średnio 1 godz. i 5 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 56 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Kutno?
Łódź do Kutno jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Kutno?
Łódź do Kutno ma średnio 10 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Kutno?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Kutno rozpoczyna się pod adresem 06:16. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Kutno?
Najnowszy pociąg od Łódź do Kutno odchodzi o 20:51. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Kutno?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 22,12 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Łódź do Kutno?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Łódź, aby przejść do Kutno. Możesz przejść z Lodz Bus Station, Łódź Chojny and Łódź Fabryczna i możesz dotrzeć do Kutno (PL), Kutno Train Station, Kutno Lakoszynska / Petla and Kutno Żwirki I Wigury.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Kutno?
Istnieje średnio 10 z Łódź, aby przejść do Kutno.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Kutno przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Kutno to 0 godz. i 56 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Kutno?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Kutno.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Kutno przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Kutno generuje 3.78kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Kutno

Powiązane trasy

Inne popularne trasy