Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Piła

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Piła

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 17 min
Połączenia dla każdego dnia 69
Pierwszy odjazd: 03:56
Ostatni odjazd: 21:25
Odległość 242km

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Piła na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Piła w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Piła?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Łódź - Piła.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Piła?

Pociągi z Łódź do Piła


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Piła?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji Łódź Żabieniec i przyjeżdża na stację Piła Podlasie.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Piła z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Piła z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 69 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Piła z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 69 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 69 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

O której odjeżdżają pociągi do Piła i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Piła odjeżdzą o 05:01, a ostatni o 21:01. Podróż trwa średnio 9 hours and 28 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Piła w ciagu 7 hours and 27 minutes.